2009 clio symbol 1.5dci lastik büyütme.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

vwgti

Profesör
15 Eyl 2016
103
298
1,535
hahahahah :D Haberi vardı dostum emin olabilirsin. Düz yolda demiyorum zaten arkadaşlar virajlardan bahsediyorum. Yol tutuşu şimdiki symbollerden kat kat iyi o kasanın tabi araç iyi durumdaysa. Şunu da unutmayın sürücü faktörü arabadan daha önemlidir ;)

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
hahahahah :D Haberi vardı dostum emin olabilirsin. Düz yolda demiyorum zaten arkadaşlar virajlardan bahsediyorum. Yol tutuşu şimdiki symbollerden kat kat iyi o kasanın tabi araç iyi durumdaysa. Şunu da unutmayın sürücü faktörü arabadan daha önemlidir ;)
Hah hemfikirim alfa kullanmayi bilmiyorsa :D valla aklim almadi hala biri elma biri armut araclarin

vwgti

Profesör
15 Eyl 2016
103
298
1,535
Kullanmayı bilmeyen19-20 yaşlarında bir gençti zaten :) Yanlış anlamış herkes çok iyi yol tutuyor falan demiyorum symbol için tabi ki :D Ama o yıl için o segmentte o lastik ebatlarıyla ve o derece gövde yatmasıyla öyle yol tutması mucize.

vwgti

Profesör
15 Eyl 2016
103
298
1,535
Bu arada clio ile a6 avlayan arkadaşım var virajda. Barkın abinin lafını unutmayın gençler. Makineye değil kendinize yatırım yapın.

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
Valla hocam, eğer satabiliyorsan mevcut kara jantları okut, çıkma 16” kara jant al arabana uyan, ona uygun ebadda(ör:205/55 r16) bi lastik al, çıkma 2.5 veya 3.5 luk yay kovala ya da uygun fiyatlı bi yay, arabanın yol tutuşu epey iyileşir o zaman.

Son düzenleme:

alptamer

Profesör
26 Eki 2016
995
1,903
2,270
İstanbul
Marka
BMW
Bu arada clio ile a6 avlayan arkadaşım var virajda. Barkın abinin lafını unutmayın gençler. Makineye değil kendinize yatırım yapın.
A6'nın haberi var mı bundan? :D

Ne yatırımı bu ben anlamadım ki. Hangi yatırım sizin Clio ile A6'yı ''avlamanızı'' sağlıyor? Ya A6yı kullanan hiç bir şey yapmayı bilmese, tam gaz girse virajlara ESP ve TC toplar arabayı, yine Clio'yu geçer.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,017
7
51,352
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Konu ne ara Symbol'ün tokatlama konusu oldu ya?? =) Bu arabayı o kadar iyi bilen arkadaşlar konuyu açan kişiye davlumbazının iç genişliğinden de bahsetsin de ona göre maksimum lastik kalınlığı belirlesin arkadaşımız.

vwgti

Profesör
15 Eyl 2016
103
298
1,535
A6'nın haberi var mı bundan? :D

Ne yatırımı bu ben anlamadım ki. Hangi yatırım sizin Clio ile A6'yı ''avlamanızı'' sağlıyor? Ya A6yı kullanan hiç bir şey yapmayı bilmese, tam gaz girse virajlara ESP ve TC toplar arabayı, yine Clio'yu geçer.
Çok da kasma birader şimdiye kadar anlamadıysan uğraşmam anlatmaya :) Özet geçeyim ama. Ken Block'un altına 75hp fiesta ver, standart bir kullanıcıya ralli kitli fiesta ver kazanan Ken olur. Ha diyeceksin ki sen Sebastian Loeb'müsün? Değilim ama bileğim sağlamdır, 2007 model 65hp symbolle de alfa 159 1.9 kullanan bir apaçiyi Antalya-Kemer yolunda 'avlamışlığım' vardır. Hayırdır inanamadın mı?

vwgti

Profesör
15 Eyl 2016
103
298
1,535
Konu ne ara Symbol'ün tokatlama konusu oldu ya?? =) Bu arabayı o kadar iyi bilen arkadaşlar konuyu açan kişiye davlumbazının iç genişliğinden de bahsetsin de ona göre maksimum lastik kalınlığı belirlesin arkadaşımız.
Bir anımı paylaştım eğlencesine bazı arkadaşlar uzattıkça uzattı konuyu anlayamadım :)

alptamer

Profesör
26 Eki 2016
995
1,903
2,270
İstanbul
Marka
BMW
Çok da kasma birader şimdiye kadar anlamadıysan uğraşmam anlatmaya :) Özet geçeyim ama. Ken Block'un altına 75hp fiesta ver, standart bir kullanıcıya ralli kitli fiesta ver kazanan Ken olur. Ha diyeceksin ki sen Sebastian Loeb'müsün? Değilim ama bileğim sağlamdır, 2007 model 65hp symbolle de alfa 159 1.9 kullanan bir apaçiyi Antalya-Kemer yolunda 'avlamışlığım' vardır. Hayırdır inanamadın mı?
İnanamadım.''Birader''li konuşmanın da anlamı yok, uzatmanın da. Hadi iyi forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım