2011 C-Max İçin Gaziantep'te Far Ustası Tavsiyesi

TheDavsanci

Furkan T.oğlu
Profesör
21 Haz 2020
141
146
1,235
27
Gaziantep, Araban
Merhaba sayın Otopark üyeleri, beraber çalıştığımız bir arkadaşımın 2011 Ford C-Max Titanium X aracı var. Aracın geçtiğimiz yıllarda farlarından birisi patlayınca kendileri ampul değişimi yapmış. Şimdi geceleri karşıdaki araçların ışığını kendi farları kırmadığı için karşıdaki farların kendisini rahatsız ettiğini ve aracının ışığının tabiri caizse saçıldığını söylüyor. Bu sıkıntıyı çözmek için Gaziantep'te iyi bir usta arıyor. Bildiğiniz ustalar var mıdır? Şimdiden teşekkürler.

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,683
2
9,599
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Merhaba sayın Otopark üyeleri, beraber çalıştığımız bir arkadaşımın 2011 Ford C-Max Titanium X aracı var. Aracın geçtiğimiz yıllarda farlarından birisi patlayınca kendileri ampul değişimi yapmış. Şimdi geceleri karşıdaki araçların ışığını kendi farları kırmadığı için karşıdaki farların kendisini rahatsız ettiğini ve aracının ışığının tabiri caizse saçıldığını söylüyor. Bu sıkıntıyı çözmek için Gaziantep'te iyi bir usta arıyor. Bildiğiniz ustalar var mıdır? Şimdiden teşekkürler.
Böyle bir şey duymadım , sizin farınız karşıdaki aracın farındaki ışığı kıramaz zaten o karşıdaki araçta far ayarsızsa her türlü gözünüze batacaktır , ampül doğru takıldıysa far ayarına gidebilir , araç mercek farsa , ampül hatalıdır veya takarken camına dokunulmuştur , ben olsam servis yolunu tutardım , güzel bir ayar ve kontrolden sonra aklımda soru işareti kalmaz. Kolay gelsin.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım