KAPALI 2011 Corolla Teypte Yazılar Gitti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SweentLy

Profesör
22 Eki 2016
73
79
1,010
Arkadaşlar 2011 1.33 comfort aracımda bir problem yaşııyorum.
Şuan cd ve usb takılı teyp açıkken ekranda hiçbir şey yazmıyor sadece fon rengi duruyor ve teybin hiçbir tuşu çalışmıyor ve hangi tuşa basarsam basayım cd yi çıkartıyor. sadece direksiyon üzerindeki tuşlarla mod ve şarkı değiştirip ses ayarlayabiliyorum şarkı çalıyor ama şarkı isimleri falan gözükmüyor. Geçen günde kısa süreliğine böyle bi problem oldu ama sonra kurcalayarak düzelttim şimdi düzeltemiyorum sebebi nedir bilen var mı ?
Özet:Teypte yazılar yok , ama ses var teyp tuşları çalışmıyor ama direksiyondaki tuşlarla şarkı falan değiştiriliyor

abidinkofficial

Profesör
9 Eyl 2016
384
922
1,895
Çorum
Marka
Volkswagen
Şimdi arabaya baktım sorun düzelmiş yine kendi kendine şuan yazılar var :) Neden yapıyor acaba
Çok soğukta denediyseniz olabilir bizim arabanın da orta kadrandaki yazılar sabahları pek gözükmüyor silik silik çıkıyor az çalışınca kendine geliyor aynı şey aşırı sıcakta da oluyor bu arada araba soğukken mesela hava -'lerdeyken cd de okumuyor belki sizde de böyle şeyler vardır

SweentLy

Profesör
22 Eki 2016
73
79
1,010
Çok soğukta denediyseniz olabilir bizim arabanın da orta kadrandaki yazılar sabahları pek gözükmüyor silik silik çıkıyor az çalışınca kendine geliyor aynı şey aşırı sıcakta da oluyor bu arada araba soğukken mesela hava -'lerdeyken cd de okumuyor belki sizde de böyle şeyler vardır
Hava soğuktu ama ilk çalıştırmada olmadı. 30 dk falan kullandım normal her zamanki gibi çalışıyordu sonra birden öyle oldu şimdi yine düzelmiş :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım