abdllhky23

Senkromeççi
7 Ocak 2019
6
2
70
Selamun aleyküm iyi forumlar. 2011 model Skoda Octavia aracımda 2yıl önce alırken üzerine takılı necvox çokta iyi olmayan multimedya var. Radyo çekmeme problemini yıkamada kırılan radyon anteninden olduğunu sanıyorduk. Servise randevu alıp anten değişimi için gittiğimizde aracı Orjinal teybi ile test ettiklerinde ses ve radyo da sorun olmadığını sorunun cihazda olduğunu öğrendik. Radyo dinlemeyi seven biriyim radyo çekim gücü ve ses kalitesi olan ekranlı teyp tavsiyeniz var mı? Radyo ve ses kalitesi bizim için önemli. Teşekkürler.

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,849
26,158
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Arkadaşımın arabasında var aynı markanın teybinden. Muhtemelen dandik bi teyp kendisi. Onda da antende sıkıntı olmamasına rağmen çekme sıkıntısı vardı dijital anten demişti galiba ismine tam bilmiyorum öyle bir sistem yapmış düzelmiş baya. Teypten anten kablosunu çekip orta aynanın arkasına monte etmişler şeffaf naylon gibi bişey tipi. Elektronik anten, cam içi anten, dijital anten falan diye aratırsanız bişeyler bulursunuz

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
Bu tür sistemlerin altyapısı çok zayıf oluyor. Ben söküp sattım ve orj ini taktım zamanında. Düşünürseniz çıkma rcd510 lar var, arkadaşta satıyor. Aux girişinden bluetooth adaptörü takarsanız tek eksiği de giderilmiş olur.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,636
1
64,453
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
@Ozgur Gunes 'in bahsettiği RCD 510'a bi bakın derim, golf falan alırsam ben de RCD 510 düşünürüm çokta güzel duruyor

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
@Ozgur Gunes 'in bahsettiği RCD 510'a bi bakın derim, golf falan alırsam ben de RCD 510 düşünürüm çokta güzel duruyor
RCD 510 güzel de bluetooth olmaası üzücü :( orj kit takayım dedim uçuk kaçık fiyatlar çekiliyor. En ucuz çözüm aux girişinden bluetooth kit takmak.

İlla alırım diyosan rcd510(sonuçta orj ürün, insan orj takmak istiyor), arkadaşta var. Arabayı alırsan haberleşiriz.

Son düzenleme:
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım