KAPALI 2012 üstü A6 2.0tdi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tatarzapata

Asfalt Kurutucu
19 Şub 2019
109
79
585
37
Marka
Audi
Hepinize iyi günler dilerim. 100bin km e merdiven dayamış 2006 model A4 2.0 tfsi quattro aracım var henüz satmayı düşünmüyorum aracın 150 binleri bulmasını bekliyorum çünkü bu kmlerde pek araç yok bu modelde. Ama tamamen zevk amaçlı 2012 model üstü A6 lara bakıyorum nedense hoşuma gidiyor genel olarak bahsettiğim araçla ilgili yorumlarınızı merak ediyorum herhangi bir kronik arızası var mı? Bazı kişiler şanzımanında sıkıntı olduğunu söylüyor ama benim bir bilgim yok.
Artılarını ve eksilerini alınıp alınmayacağını varsa alınabilecek alternatifler araçlar hakkında fikirlerinizi rica ediyorum.

gokglsy

gökhan
Profesör
22 Ağu 2019
632
638
1,820
26
trabzon
Marka
Ford
araç sorunları hakkında pek bilgim yok ama d segmenten e Segmente geçiş konfor olarak iyi olabilir 4x4 ten önden çekiş yakıtta yüzünüzü güldürebilir model yenilemek iyidir ayrıca 2006 yılındaki aracın kmsı az iken satması hızlı olabilir ayrıca iyi bir fiyata satılabilir temiz a6 bulmak zor ama güzel seçenek olabilir taba renk koltuklar güzel görünüyor denk gelirse alınabilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım