RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
Yav eski sahibini anlamak güç, hadi o kirden, hava filtresinden, hava filtresi kutusundan utanmıyorsun da kardeşim bari GTi logosundan utan.o_O @Ozgur Gunes umarım tez zamanda Mercedes'i istediğin fiyattan satarsın.

İlgisiz bir arkadaştı, zaten 6-7 bin km binmiş. Şu an satamıyorum çünkü halen cam gelmedi anasını öpeyim. Gelsin, koycam ilana. Sonra inşallah fabia alırız.

inzfatih

Fatih
Panpa
16 Eyl 2016
2,060
4,343
4,220
varsova
Marka
Porsche
konu guzelde ne yazikki resimlerin hicbirini goremedim , su sekilde cikiyor, baska kimsede sorun var mi ? yoksa suan bulundugum yerdeki firewall falan olabilir, sonra tekrar deneyecem.

Ekli dosyalar

• Ekran Resmi 2018-12-15 16.27.17.png
    Ekran Resmi 2018-12-15 16.27.17.png
    120.8 KB · Görüntüleme: 117

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
Bugün canım sıkıldı boş oturmaktan. Arka silecek vardı elimde, onu taktım, zaten 15 liraya aldım. Ön silecekte sanayiye gidince alırım. Zaten ne alırsan al yapısı gümlüyo hepsinin bi süreden sonra. Artık en ucuzunu alıp her yıl değişcem. Sonra dikiz aynalarında piano black kaplama vardı, ısıtarak söktüm falan. Boş işler :)

mrtkap

Profesör
8 Ara 2017
894
1,631
2,320
İst.
Marka
Ford
Bugün canım sıkıldı boş oturmaktan. Arka silecek vardı elimde, onu taktım, zaten 15 liraya aldım. Ön silecekte sanayiye gidince alırım. Zaten ne alırsan al yapısı gümlüyo hepsinin bi süreden sonra. Artık en ucuzunu alıp her yıl değişcem. Sonra dikiz aynalarında piano black kaplama vardı, ısıtarak söktüm falan. Boş işler :)

Emeklerine sağlık bence ilk iş gti jantlarına dönmek olsun çok tok gösteriyor

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım