Ozgur Gunes

Özgür Güneş
Panpa
7 Eyl 2016
4,158
1
8,076
4,820
28
Ankara
Marka
Peugeot

alper1001

Asfalt Kurutucu
23 Eyl 2019
52
96
560
38
Kocaeli
Marka
Honda
hayırlı olsunmu geçmiş olsun mu diyeyim bilemedim, bence bu kadar stock, oeme dönme çabası abartılı olmuş, bi çok aftermarket parça stock parçalardan çok daha uzun ömürlü ve kaliteli, zaten 6sahip değiştirmiş araç, bu tür araç kullanan sürücü potansiyeli belli, ilk 1-2 sahibi keyfini sürer, geri kalan sahipleri cefasını çeker. Ancak sizin aracın km sinden dolayı bence sizin için çok geçerli değil bu durum. Doğru işlemler yapılmadığında 8-9bin km de motor açılıyor CTH da. 2013 ocak ta , 1.4cth sıfır rocco alıp 3.5yıl, stage 2+ bindim 45bin km, sürekli yakıtlı. araba şu an 4.sahibine geçti 90bin kmde hala motor açılmadı. Periyodik bakımlar dışında hiçbir masraf etmedim. TSI çok narin bir makine, hata kaldırmıyor, stockta olsanız kırılır, oeme dönmekten mada sağlıklı olması önemli, bence stocka dönmekten çok arabanın genel ihtiyaçlarına harcama yaparsanız sizi daha çok mutlu eder. R8 bobin takarsınız ömrü bitecek diye düşünmezsiniz, nkg iridyum buji takarsınız 15bin km kafanız rahat eder, coolerı büyütürsünüz intake düşer daha soğuk hava çeker, aracınıza daha az avans gösterirsiniz. DV takarsınız turbo lag, azalır, gereksiz overboost ların önüne geçersiniz, vw racingfiltre takarsınız, motor doğru yerden hava çeker, yeteri kadar süzer aracınızı rahatlatırsınız. Vag a yapılan her doğru modifikasyon aracın ömrünü uzatır. Uzatmasaydı ben 100-200 13sn koşan, %50 toluene li araca 45bin km binemezdim.

Ozgur Gunes

Özgür Güneş
Panpa
7 Eyl 2016
4,158
1
8,076
4,820
28
Ankara
Marka
Peugeot
En son pist videosunu atmışım, güzel oldu pist fena değildi ama halk günü artık olmuyor arkadaşlar, open pite girmek lazım, muhtemelen artık yılda sadece 1 kere 2500₺ lik open pite katılacağım. Süre gelmeyince keyfi olmuyor pistin. Buna da şükür tabi, ilk girişimde 2.48, şimdi 2.44, bi dahakine 2.40 gelirse memnun olacağım :)

Araca yapacaklarım:
Arkaya 2 adet semi slick
Oem far sensörü

Bundan sonra bir şey yapmak istemiyorum çünkü seneye Eylül’de Amerika’da MBA planlarım var, aracı gelen IELTS skoruma göre istemeyerek Şubat ayında satılığa çıkarabilirim :(

Yağ yakma durumu Shell 5w40 ile epey azaldı, 5 bin km de 1 litre

Ayrıca aracın yazılımı tam olarak orijinale çevrilmemiş, onu instagramdan takip edebilirsiniz lvl.performance, sağolsun Levent güncelledi haritaları, arabada çok nadir de olsa siyah duman atma problemi vardı, çözüldü, biraz zengin yürüyormuş, şimdi şanzıman yazılımı olmasından şüpheliyim, ona bakıcaz.

Ve sürpriz büyük, gittigidiyorda indirime girmiş bi RCD330+ carplay (desay, yani orj) vardı, 6 taksitle onu 1800₺ ye aldım, epey güzel bir güncelleme oldu, rcd510 modern tüplü tv idi, hiç bi özelliği yoktu. Satılığa koydum onu zaten.

D80731C5-37F5-4E5B-B444-439C97278699.jpeg

973C1042-3B94-4401-981E-8547C94557E8.jpeg

1072F23E-D351-438F-A330-B6144A58C069.jpeg

stan

Rahmi Tanır
Panpa
8 Eyl 2016
1,713
1
6,421
4,070
36
İzmir
Marka
Alfa Romeo
Pist konusunda, ist park halk günü gerçekten kalabalık ouyor, tam hedefine uygun kullanamıyorsun pisti. Uzun yoldan gelip halk gününe girmek malesef çok mantıklı değil.

İzmir pistinde open pit 500TL. Bir sonraki open pit için değerlendir derim ;)

Ozgur Gunes

Özgür Güneş
Panpa
7 Eyl 2016
4,158
1
8,076
4,820
28
Ankara
Marka
Peugeot
Pist konusunda, ist park halk günü gerçekten kalabalık ouyor, tam hedefine uygun kullanamıyorsun pisti. Uzun yoldan gelip halk gününe girmek malesef çok mantıklı değil.

İzmir pistinde open pit 500TL. Bir sonraki open pit için değerlendir derim ;)

abi yazları kesin o tarafa geldiğimiz için izmir i yaz ayına konumlandırdım :) hayırlısıyla bi dahaki yaz ordayız.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,939
7
51,186
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
En son pist videosunu atmışım, güzel oldu pist fena değildi ama halk günü artık olmuyor arkadaşlar, open pite girmek lazım, muhtemelen artık yılda sadece 1 kere 2500₺ lik open pite katılacağım. Süre gelmeyince keyfi olmuyor pistin. Buna da şükür tabi, ilk girişimde 2.48, şimdi 2.44, bi dahakine 2.40 gelirse memnun olacağım :)

Araca yapacaklarım:
Arkaya 2 adet semi slick
Oem far sensörü

Bundan sonra bir şey yapmak istemiyorum çünkü seneye Eylül’de Amerika’da MBA planlarım var, aracı gelen IELTS skoruma göre istemeyerek Şubat ayında satılığa çıkarabilirim :(

Yağ yakma durumu Shell 5w40 ile epey azaldı, 5 bin km de 1 litre

Ayrıca aracın yazılımı tam olarak orijinale çevrilmemiş, onu instagramdan takip edebilirsiniz lvl.performance, sağolsun Levent güncelledi haritaları, arabada çok nadir de olsa siyah duman atma problemi vardı, çözüldü, biraz zengin yürüyormuş, şimdi şanzıman yazılımı olmasından şüpheliyim, ona bakıcaz.

Ve sürpriz büyük, gittigidiyorda indirime girmiş bi RCD330+ carplay (desay, yani orj) vardı, 6 taksitle onu 1800₺ ye aldım, epey güzel bir güncelleme oldu, rcd510 modern tüplü tv idi, hiç bi özelliği yoktu. Satılığa koydum onu zaten.

Ekli dosyayı görüntüle 21650

Ekli dosyayı görüntüle 21651

Ekli dosyayı görüntüle 21652
kardeş güle güle kullan da, arabayı satacaksan daha niye multimedya yatırımı filan yapıyorsun? Taksidi bitmeden satacaksan?:D

Son düzenleme:
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım