Berkin

Reis
Yönetici
Admin
7 Eyl 2016
4,055
3
15,290
5,720
26
Istanbul
Marka
Honda
Abi süper olmuş, güle güle kullan aracını seviyorsun zaten her fırsatta dile getiriyorsun. Daha sakin olduğun sürece bakım hariç bir problem yaşamazsın inşallah :D

vwgti

Profesör
15 Eyl 2016
103
298
1,535
Çok geçmiş olsun kardeşim. Cana gelmesin. Bence satma otomobilini gördüğüm en güzel polo gtilardan. Anlık gaza gelmeleri minimuma düşürmeye çalış bence :)

gOkO60

Profesör
22 Ara 2016
102
385
1,835
Araç hayırlı olsun. Merak ettiğim 2. sahibi Tokat Erbaa dan Hüseyin bey mi? Eğer o ise yakın arkadaşım ve aracı bir kaç kez kullanma fırsatım oldu. Kendisi çok titiz ve aracın hakkını veren birisiydi.

BLackRocco34

Düz Yol Gazcısı
4 Eki 2019
31
43
145
32
İSTANBUL
Marka
Volkswagen
Arac cok güzel maasallah :) CTH Motorlu Scirocco kullanıcısıyım bende sorunsuz sıkıntısız Daş gibi motor maasallah :)

Stage 1 yazılımlı kullanıyorum bende 210 ps 300 tork. Bujileri henuz bkr7eix le degiştirmedim Duruyor arabada aldım fakat henuz taktırmadım.

Bi kac sey sormak istiyorum Suan aracımda liqui moly toptec 4200 ll 5w30 yag var 6 ay evvel yaptırdıgım bakımda koyduk, bu bakımda motul spesific 0w30 koymak istiyoruz siz koydunuzmu ? koyduysanız Ne gibi fark oluyor ?

Aracınızda bkr7eix buji r8 bobin vs varmı ? fark ediyor mu?

Ozgur Gunes

Özgür Güneş
Panpa
7 Eyl 2016
4,158
1
8,076
4,820
28
Ankara
Marka
Peugeot
tekrar geçmiş olsun Özgür, cana gelmesin.
bir gün aşklar biter, hasar kaydı kalır demişler.

Geçtiğimiz Eylül'deki kaza tam olarak aşklar biter hasar kaydı kalır olmuştu, o zamanki sevgilimi almaya gidiyodum :D 9 bin lira, can yaktı :) Allahın belası far 4500 tl olunca yapacak çok bişi yok...

Araç hayırlı olsun. Merak ettiğim 2. sahibi Tokat Erbaa dan Hüseyin bey mi? Eğer o ise yakın arkadaşım ve aracı bir kaç kez kullanma fırsatım oldu. Kendisi çok titiz ve aracın hakkını veren birisiydi.

Evet o, ama arabayı stage 2 yükleyerek pek iyi etmemiş :) Sıkıntı yok ama, biniyoruz.

Arac cok güzel maasallah :) CTH Motorlu Scirocco kullanıcısıyım bende sorunsuz sıkıntısız Daş gibi motor maasallah :)

Stage 1 yazılımlı kullanıyorum bende 210 ps 300 tork. Bujileri henuz bkr7eix le degiştirmedim Duruyor arabada aldım fakat henuz taktırmadım.

Bi kac sey sormak istiyorum Suan aracımda liqui moly toptec 4200 ll 5w30 yag var 6 ay evvel yaptırdıgım bakımda koyduk, bu bakımda motul spesific 0w30 koymak istiyoruz siz koydunuzmu ? koyduysanız Ne gibi fark oluyor ?

Aracınızda bkr7eix buji r8 bobin vs varmı ? fark ediyor mu?

Ben bkr7 almadım çünkü sahtesi çok piyasada, yetkili servis malı SIZFR6B8EG kullanıyorum.

0w30 koyarsan soğuk çalıştırmada daha kolay ısınır yağ, yetkili servise gitsen shell 0w30 koyuyor şu an zaten.

Şu an bakım parçaları elimde mevcut ama corona mevzusundan bi bakım yaptıramadık :)

BLackRocco34

Düz Yol Gazcısı
4 Eki 2019
31
43
145
32
İSTANBUL
Marka
Volkswagen
Ben oto yedek parcacıyım :) Bizdeki tüm ngk bujiler orjinal distürübütorden getirtmekteyiz :)

Yazılımlı benim aracım bkr7eix getirttim, daha henuz taktırmadım o yüzden sordum hani taktırdıysanız nasıl fark varmı diye.

Benimde suan aracımın üzerinde Orjinal fabrikanın taktıgı 03C905601B kodlu, NGK 5758 var. 6 ayda bi bakım yapılıyor benim aracıma, gecen bakımda Filtreleri MANN, Motor yag ı Liqui moly toptec 4200 LL Kullandık, bu bakımda haziran basında yapılcak kısmetse filtreleri HENGST , motor yagını motul spesific 0w30 koyucaz.

Ön arka disk balatalarda degişecek hella pagid takacaz komple

böyle bi bakım videom var isterseniz izleyin motorlar aynı sizinkiyle :)

gOkO60

Profesör
22 Ara 2016
102
385
1,835
Geçtiğimiz Eylül'deki kaza tam olarak aşklar biter hasar kaydı kalır olmuştu, o zamanki sevgilimi almaya gidiyodum :D 9 bin lira, can yaktı :) Allahın belası far 4500 tl olunca yapacak çok bişi yok...

Evet o, ama arabayı stage 2 yükleyerek pek iyi etmemiş :) Sıkıntı yok ama, biniyoruz.

Ben bkr7 almadım çünkü sahtesi çok piyasada, yetkili servis malı SIZFR6B8EG kullanıyorum.

0w30 koyarsan soğuk çalıştırmada daha kolay ısınır yağ, yetkili servise gitsen shell 0w30 koyuyor şu an zaten.

Şu an bakım parçaları elimde mevcut ama corona mevzusundan bi bakım yaptıramadık :)
Stage 2 kısa süre yaptı. zaten intercooler ve altyapı uymadı araca. Isındıktan sonra performansı düştü. Bir de kavrama yaptırdı sanırım zaten son zamanları stock kullanıyordu.

KOÇ:)

Burak KOÇ
Senkromeççi
13 Haz 2020
5
5
70
33
Bursa
Selam. 🤚
Ben sadece Polo GTI alacaktım. Olay buraya kadar geldi.
Aradığım kanı da buldum. Konu haricinde bilgilerinden yararlanmak istiyorum sevgili @Ozgur Gunes 🙏

Selam. 🤚
Ben sadece Polo GTI alacaktım. Olay buraya kadar geldi.
Aradığım kanı da buldum. Konu haricinde bilgilerinden yararlanmak istiyorum sevgili @Ozgur Gunes 🙏

Cümle için ayrıca tebrik ediyorum. :)

Ozgur Gunes

Özgür Güneş
Panpa
7 Eyl 2016
4,158
1
8,076
4,820
28
Ankara
Marka
Peugeot
Evet, büyük gün geldi. Aracı satılığa çıkardım. İlgi yoğun gibi gibi, hasar kaydı biraz zorlaştırıyor işleri elbette :) Çoook uzun zamandır gti ın yerine araba arıyodum, buldum, bakalım satarsak hepinizi şok edeceğimden şüphem yok :) (sormayın sürpriz) Satamazsak bineriz, keyiften değişiyoruz her zamanki gibi elbette.

Berkin

Reis
Yönetici
Admin
7 Eyl 2016
4,055
3
15,290
5,720
26
Istanbul
Marka
Honda
Evet, büyük gün geldi. Aracı satılığa çıkardım. İlgi yoğun gibi gibi, hasar kaydı biraz zorlaştırıyor işleri elbette :) Çoook uzun zamandır gti ın yerine araba arıyodum, buldum, bakalım satarsak hepinizi şok edeceğimden şüphem yok :) (sormayın sürpriz) Satamazsak bineriz, keyiften değişiyoruz her zamanki gibi elbette.

Şimdiden hayırlı olsun abicim.

m3t3xan

erhan
Takipçi
18 Eyl 2020
2
1
10
46
istanbul
Marka
Volkswagen
merhaba, 2012 model cav motor kodlu polo gti arabam var, son zamanlarda ara ara bazı motor arıza kodları alıyorum (P10A9, P0556, P0236, P0299, P2263, C1555). İstanbul'da bildiğiniz, bu arıza kodlarını giderecek bir özel servis tavsiye edebilirmisiniz. Araçta sadece ecutech yazılım var.

Ozgur Gunes

Özgür Güneş
Panpa
7 Eyl 2016
4,158
1
8,076
4,820
28
Ankara
Marka
Peugeot
merhaba, 2012 model cav motor kodlu polo gti arabam var, son zamanlarda ara ara bazı motor arıza kodları alıyorum (P10A9, P0556, P0236, P0299, P2263, C1555). İstanbul'da bildiğiniz, bu arıza kodlarını giderecek bir özel servis tavsiye edebilirmisiniz. Araçta sadece ecutech yazılım var.
baron garajı duymuştum bi ama emin değilim

Shendelzare

Onur Badur
Asfalt Kurutucu
5 Haz 2020
20
86
685
31
Istanbul
Marka
Renault

Bostancıda vwtech veya maslakta exclusive garage, exclusive biraz yoğun olabiliyor.

m3t3xan

erhan
Takipçi
18 Eyl 2020
2
1
10
46
istanbul
Marka
Volkswagen
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım