KAPALI 2014 sonrası Peugeot 308 kullananlar?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aaygen

Profesör
Beta Programı
7 Eyl 2016
332
758
1,895
İstanbul
Marka
Ford
Herkese merhaba, Polo'yu satıp 308 1.6 THP Allure alma planı yapıyorum bir süredir. Muhtemelen bu motor kombinasyonuna sahip biri forumda çıkmaz ama güncel 308 sahiplerinden otomobille ilgili olumlu-olumsuz (özellikle olumsuz :D:D) gördükleri noktaları ve genel anlamda deneyimlerini öğrenmek istiyorum, halen bu hareketin %100 doğru olduğuna kendimi ikna edemedim çünkü.

aaygen

Profesör
Beta Programı
7 Eyl 2016
332
758
1,895
İstanbul
Marka
Ford
http://garajtv.com/aslan-parcasi-peugeot-308-1-6-bluehdi-eat6/ Dizel+otomatik test yazım :) Bana sorarsanız sınıfının en iyisi. C sınıfında alacağım ilk arabadır.
:
en kısa zamanda okuyacağım, teşekkürler :)
C sınıfı, güçlü, nispeten yeni ve düşük km'de (baktığım araç 28 binde), güzel bir tasarım ve ağzına kadar dolu(masajlı deri koltuk hariç kör noktadan ses sistemine kadar tüm opsiyonlar var baktığım araçta) hasarı vs. de olmayan başka bir seçenek bulamadım açıkçası. Zaten çıktığından beri beğendiğim bir arabaydı, geçen sene classic editionlar geldiğinde de bir heves etmiştim ama olmamıştı, bakalım kısmet olacak mı bu sefer

Son düzenleme:

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
en kısa zamanda okuyacağım, teşekkürler :)
C sınıfı, güçlü, nispeten yeni ve düşük km'de (baktığım araç 28 binde), güzel bir tasarım ve ağzına kadar dolu(masajlı deri koltuk hariç kör noktadan ses sistemine kadar tüm opsiyonlar var baktığım araçta) hasarı vs. de olmayan başka bir seçenek bulamadım açıkçası. Zaten çıktığından beri beğendiğim bir arabaydı, geçen sene classic editionlar geldiğinde de bir heves etmiştim ama olmamıştı, bakalım kısmet olacak mı bu sefer
En büyük eksiği rakiplerine göre arka yaşam alanı biraz dar ve kullanışlılık göz olarak zayıf. Aslında 1.2t larda fena değil performansı

aaygen

Profesör
Beta Programı
7 Eyl 2016
332
758
1,895
İstanbul
Marka
Ford
En büyük eksiği rakiplerine göre arka yaşam alanı biraz dar ve kullanışlılık göz olarak zayıf. Aslında 1.2t larda fena değil performansı
1.2T de baktim ama 2 senelik sifirdan beri bende olan arabami degistirecek kadar bir avantaji yok, ve yine tum opsiyonlar olan bir arac bulamadim butcem dahilinde.
Arka yasam alani mevzusu da pek onemli degil benim icin, genelde en fazla 1 yolcu oluyor arkada. Boyum 1.75, surucu koltugu bana gore ayarliyken arkaya gectigimde gayet yeterli bir diz mesafesi oluyor, yolcu tarafinda zaten problem yok.

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
1.2T de baktim ama 2 senelik sifirdan beri bende olan arabami degistirecek kadar bir avantaji yok, ve yine tum opsiyonlar olan bir arac bulamadim butcem dahilinde.
Arka yasam alani mevzusu da pek onemli degil benim icin, genelde en fazla 1 yolcu oluyor arkada. Boyum 1.75, surucu koltugu bana gore ayarliyken arkaya gectigimde gayet yeterli bir diz mesafesi oluyor, yolcu tarafinda zaten problem yok.

Performans paketi ile fena olmuyor :) neyse eğer bulamazsan benzer altyapıyı kullanan astra k larda 150bg lik o da seni tatmin eder sanırım.

atoprak

Aydın
Panpa
5 Kas 2016
1,589
2,193
2,520
Aalsmeer
Marka
Yok
Arkası hakkaten dar olmasaydı alacağım arabaydı ... ama Polo dan dilim yandığı için resmen alamadım ... birde o ana üniteden emin olamamıştım lakin heralde alışılıyordur...

Allurelerin koltuklar çabuk kirlenip lekeye karşı renk ten dolayı hassas diye duymuştum... 2nci el araçlarda bu göze batabilir.

Millennium

Asfalt Kurutucu
11 Mar 2017
86
89
710
Arkası hakkaten dar olmasaydı alacağım arabaydı ... ama Polo dan dilim yandığı için resmen alamadım ... birde o ana üniteden emin olamamıştım lakin heralde alışılıyordur...

Allurelerin koltuklar çabuk kirlenip lekeye karşı renk ten dolayı hassas diye duymuştum... 2nci el araçlarda bu göze batabilir.

Koltuk konusunda dediklerinize katılıyorum .Malum sitede baktığım bir çok aracın koltukları leke içerisindeydi.

aaygen

Profesör
Beta Programı
7 Eyl 2016
332
758
1,895
İstanbul
Marka
Ford
Evet benim de baktigim bir arabanin koltuklari berbat haldeydi, sahibi anlasirsak temizletecegini soylemisti. Temiz bulmak, bulduktan sonra da temiz tutmaya ugrasmak lazim

Benim de en cok kafama takilan her seyin ana unitede olup unitenin de ortalama seviye bir unite olusuydu, 208’deki kadar hizli calismiyor ama alistiktan sonra cok rahatsiz etmez diye dusunuyorum.

Son düzenleme:

atoprak

Aydın
Panpa
5 Kas 2016
1,589
2,193
2,520
Aalsmeer
Marka
Yok
Evet benim de baktigim bir arabanin koltuklari berbat haldeydi, sahibi anlasirsak temizletecegini soylemisti. Temiz bulmak, bulduktan sonra da temiz tutmaya ugrasmak lazim

Benim de en cok kafama takilan her seyin ana unitede olup unitenin de ortalama seviye bir unite olusuydu, 208’deki kadar hizli calismiyor ama alistiktan sonra cok rahatsiz etmez diye dusunuyorum.

Koltuğu ilk günden kılıfla kullananı bulmak lazım.. temizlensede o renkten pek kolay ayrılmaz lekeler ..hani bej gibi olsa belki ..ama çok beyaz gibi gelmişti bana..

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
THP motor, aaaah ah, soğutamıyor kendini, alabilirsin, çok mutlu bir birliktelik yaşayan da var, 24 binde alıp 26 binde turbo bozan da(208 1.6thp 156ps allure)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım