RDKANGOO

Takipçi
25 Nis 2019
1
0
10
24
Marka
Renault
Merhaba iyi forumlar dilerim,
Bende şuan 2016 kangoo bulunmakta ve offroad yapmak istiyorum fakat ASR'yi kapatmam gerekiyor.Bunun için bir tuş veya ayarlanacak bir yer varmı? İlginiz için teşekkür ederim iyi forumlar.
Adsız.png

Son düzenleme:

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,278
21,696
5,320
26
Avcılar-Darıca
Bu tip araçlarda güvenlik amacıyla bu tür sistemlerin kullanıcı tarafından kapatılması engellenmiş olabiliyor. Sigortasını söktüğünüz zaman devre dışı kalacaktır ancak tavsiye etmem.

Alper45

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,075
3,073
4,070
26
Güvenlik amacıyla ESP'nin kapatılmasının engellenmesini anlarım da , ASR'nin kapatılmasını engellemek bana saçma geliyor. Sonuçta her zaman temiz asfaltta sürülmeyecek bu araç, yeri gelecek toprak yola da girecek. Konuya gelecek olursak bende sigortasının sökülmesiyle iptal olacağını düşünüyorum.

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,692
2
9,626
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Tuşu yoksa çaresi sigorta sökmektir ama gösterge ekranı pavyona dönecektir , kötü ihtimalle beyin saçmalayıp gaz pedalına müdahale gerçekleştirebilir bunu da göz ardı etmemek gerekli.

Bence offroad değil amacınız ama olsun hatatat cevabımızı yazalım :)

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,851
26,177
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Kangoo ile Off-road ?
Çok hard offroad olmasına gerek yok abimin çalıştığı yerin doblolarıyla şantiyeye giriyoruz anti patinaj şeysi yüzünden bi ton uğraşıyoruz çıkarken asfalt üstü çamur olsa bile uğraştırıyor. Kışın karda yaptıklarını söylemiyorum bile bence kapatılabilmeli araç ne olursa olsun

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,015
7
51,342
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Clio IV'te çekiş kontrolü kapatacak bir tuş yoktu. Karda denemiştik, yol koşulunu bir süre sonra sistem kendi algılayıp patinaja kontrollü şekilde izin veriyordu. Ama kapatmanın yerini tutmuyor. Umarım Kangoo'ya bir tuş koymuşlardır. :|

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım