KAPALI 2016 Renault Megane TCE Nasıldır ? Alınır mı ?

Mustafak

Panpa
8 Eyl 2016
1,652
4,709
3,770
31
Afyonkarahisar
Marka
Toyota
Arkadaşlar 70 bin TL civarına TCE manuel 60 bin km'de 2016 model Megane alınır mı
Araç Touch donanım ?
Artılar eksiler nelerdir ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,914
2
24,209
5,320
İzmir
Marka
Toyota
http://kimgecer.com/renault-megane-1-2-tce-edc/
Şurda güzel bir yazı var.Edc yorumlarını kaale almayacağın garanti zaten:)
Ha bir de dikkat full donanımda bile hayati eksiklikler olabiliyor.Touch donanımda da neler var neler yok iyi bir opsiyon listesi check up ı yapmanı tavsiye ederim.
-İzmir içi hep trafikli rotalarda edc şanzımanıyla 7,0 ortalaması var arkadaşımın ki dizelci kullanış tarzı var:)

Mustafak

Panpa
8 Eyl 2016
1,652
4,709
3,770
31
Afyonkarahisar
Marka
Toyota
http://kimgecer.com/renault-megane-1-2-tce-edc/
Şurda güzel bir yazı var.Edc yorumlarını kaale almayacağın garanti zaten:)
Ha bir de dikkat full donanımda bile hayati eksiklikler olabiliyor.Touch donanımda da neler var neler yok iyi bir opsiyon listesi check up ı yapmanı tavsiye ederim.
-İzmir içi hep trafikli rotalarda edc şanzımanıyla 7,0 ortalaması var arkadaşımın ki dizelci kullanış tarzı var:)
Şimdi benim baktığım touch donanım orta olarak geçiyor 16 inç jantlar var. Benim araba bomboş olduğu için bu daha dolu geldi bana. Donanım peşinde değilim aracın beni çeken tek özelliği 2016 model ve kaka renginde olması :D 1.2 tce yi deneyimledim kısa rotada pek bişey anlayamadım şehir içi kendi aracımın motorunu yeğlerim fakat uzun yolda turbo besleme daha avantajlı olacaktır. Açıkçası kararsızım 15-20 civarı kredi çekmemde gerekebilir. Aracı sürdüğümde bu araç benim olmalı demedim mantık evliliği gibi düşünüyorum :D

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,914
2
24,209
5,320
İzmir
Marka
Toyota
Şimdi benim baktığım touch donanım orta olarak geçiyor 16 inç jantlar var. Benim araba bomboş olduğu için bu daha dolu geldi bana. Donanım peşinde değilim aracın beni çeken tek özelliği 2016 model ve kaka renginde olması :D 1.2 tce yi deneyimledim kısa rotada pek bişey anlayamadım şehir içi kendi aracımın motorunu yeğlerim fakat uzun yolda turbo besleme daha avantajlı olacaktır. Açıkçası kararsızım 15-20 civarı kredi çekmemde gerekebilir. Aracı sürdüğümde bu araç benim olmalı demedim mantık evliliği gibi düşünüyorum :D
Baktım şimdi ilana:)

atoprak

Aydın
Panpa
5 Kas 2016
1,589
2,193
2,520
Aalsmeer
Marka
Yok
Bu modelde sanırım 7 ileri bir EDC var..
Detayında ne fark var.. üretici değiştimi vs bilemiyorum ama bence o kadar da kötü değildir...

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım