2017 Türkiye'de Yılın Otomobili

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mgdedeoglu

Reis
7 Eyl 2016
3,232
9,855
5,320
36
Stuttgart
Bu konu nasıl açılmadı hala anlamadım. Araçlar aşağıda. Kısaca fikirlerimi yazayım.

Honda Civic: Gizli favorim. Ancak motor+şanzıman eksikliğinden dolayı puan kaybedebilir.
Mazda MX-5: Bu listede ne işi var bunun yahu?
Peugeot 3008: Avrupa'da yılın otomobili. Bu da güçlü adaylardan.
Renault Megane: Benim favorim. Motor+şanzıman çeşitliliği, fiyat skalası ve ülkemizde üretiliyor oluşu önemli artılar. Geçen sene Egea yerine Superb seçen jüri beni yine yanıltabilir gerçi.
Seat Ateca: Vag grubu araç olmayınca kontenjandan listeye girmiş gibi. Hiç Ateca gören var mı yollarda? Ciddi ölü doğdu bence, özellikle ülkemiz için. Ancak seçilirse şaşırmam, sebebini siz tahmin edin.
Toyota C-HR: Bu da önemli modellerden. Tasarımı, konumu ve ülkemiz için önemi dikkate alınırsa ciddi favori. Keşke seçilse.
Volvo S90: İyi güzel araç da 343.000 tlden başlıyor. Türkiye İsviçre falan mı oldu acaba?

http://www.autoshow.com.tr/haber/tu...eciminde-yarisacak-7-finalist-belli-oldu.html

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,285
1
9,436
4,970
kocaeli
11 Nisan akşamı açıklanacak .

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım