2018 Dünya Kupası şampiyonu kim olur?

• Kullanılan toplam oy
    43
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,940
7
51,186
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Vida bu gece itibarı ile 35 milyon €. Yerseniz :D

Sari

Profesör
2 Ocak 2018
951
1,428
2,020
Edirne
Marka
Opel
Fransanın müthiş kadro derinliği olmasına rağmen Belçika karşısında pek bi şansı olduğunu düşünmüyorum. Oldukça organize oynuyor Belçika. Fransa da bu takım ruhu ve organizasyonlar yok malesef. O yüzden bana da Hırvat vs Belçika gibi geliyor..

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,940
7
51,186
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Fransanın müthiş kadro derinliği olmasına rağmen Belçika karşısında pek bi şansı olduğunu düşünmüyorum. Oldukça organize oynuyor Belçika. Fransa da bu takım ruhu ve organizasyonlar yok malesef. O yüzden bana da Hırvat vs Belçika gibi geliyor..
Turnuva başındaki gibi olsalar hemfikir olurdum. Ama Belçika kontraataklarda inanılmaz organize. Fransa çok toy takımdı. Turnuva içerisinde maç kazandıkça hem oyuncular birbirine alıştı yani takım oyunu ilerledi, hem de toy çocuklar kısa sürede büyük tecrübe kazandı. O yüzden Fransa favorim. Ha, Belçika'nın ne yapacağı belli olmaz tabii.
Vida bu gece itibarı ile 35 milyon €. Yerseniz :D
Öteki tarafta ise gönlüm en başta duygusal sebepler nedeniyle Hırvatlardan yana :p Onun dışında, beklerini saymazsak Hırvatistan'ın kadro kalitesi müthiş. Takım oyunu da İngiltere kadar var. Ama son maçta kaleci filan da sakatlandı. Kadroda böyle aksamalar olursa ancak o zaman İngilizlerin şansı olur.

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Turnuva başındaki gibi olsalar hemfikir olurdum. Ama Belçika kontraataklarda inanılmaz organize. Fransa çok toy takımdı. Turnuva içerisinde maç kazandıkça hem oyuncular birbirine alıştı yani takım oyunu ilerledi, hem de toy çocuklar kısa sürede büyük tecrübe kazandı. O yüzden Fransa favorim. Ha, Belçika'nın ne yapacağı belli olmaz tabii.

Öteki tarafta ise gönlüm en başta duygusal sebepler nedeniyle Hırvatlardan yana :p Onun dışında, beklerini saymazsak Hırvatistan'ın kadro kalitesi müthiş. Takım oyunu da İngiltere kadar var. Ama son maçta kaleci filan da sakatlandı. Kadroda böyle aksamalar olursa ancak o zaman İngilizlerin şansı olur.
Hocam Lovre Kaliniç'te iyi kaleci. Bence Subaşiç'i aratmayabilir.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Fransa’nın 11’i: Lloris; Pavard, Varane, Umtiti, Lucas Hernández; Pogba, Kanté, Matuidi; Mbappé, Giroud, Griezmann.

Belçika’nın 11’i: Courtois; Alderweireld, Kompany, Vertonghen; Chadli, Witsel, Fellaini, Dembélé; De Bruyne, Lukaku, Eden Hazard.

:)

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Favorim Belçika’yı seçmiştim, turnuvada en beğendiğim 2 takım karşı karşıya. Keşke finalde karşılaşsalardı

trkskbn

Profesör
Beta Programı
21 Eki 2016
377
807
1,895
ŞAMPİYON: Brezilya
SÜRPRİZ TAKIM: Senegal
EN İYİ OYUNCU: Neymar
EN İYİ GENÇ OYUNCU: Gabriel Jesus
GOL KRALI: Harry Kane
EN İYİ TEKNİK DİREKTÖRÜ: Tite
HAYÂL KIRIKLIĞI YARATAN TEKNİK DİREKTÖR: Didier Deschamps
HAYÂL KIRIKLIĞI YARATAN TAKIM: Fransa
HAYÂL KIRIKLIĞI YARATAN OYUNCU: Paul Pogba

Nedense genel olarak avrupa ülkelerinin çok iyi olmayacağı düşüncesindeyim. Özellikle Fransa kağıt üzerinde çok güçlü olmasına rağmen çuvallayacakmış gibi geliyor. Rusya ev sahibi olduğu için hayal kırıklığına eklenebilirdi ancak iddialı bir takım olmadığı için eklemedim. Brezilya son dünya kupasını unutturmak isteyecektir. Senegal hem fiziğe hem de hıza sahip beklenenden daha iyi yerlere geleceklerdir.
Merhaba herkese. Tam fanatiğin iddia ekindekiler gibi adamım, başvursam işe alırlar mı beni?

Sari

Profesör
2 Ocak 2018
951
1,428
2,020
Edirne
Marka
Opel
Valla favori takımım Belçikaya yazık oldu el birliğiyle elettiniz ulen takımı :D

g.c.

Gökhan
Panpa
27 Eki 2016
1,528
2,697
3,570
Aydın
Marka
Mitsubishi
Beyler bir el atın, İngiltere kazanır falan deyin bir şey deyin.
Hırvatlar final görsün. :D
Sorumluluğu üstlenip dünkü b.k kadrosuyla İngiltere finale çıkar diyorum. 10 tlde iddia basıyorum ki garanti olsun hirvatlarin işi :D

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Bugünki maçın ilk yarısını izleyemedim. Hatta 2nci yarının bi bölümünü de izleyemedim. maçı açtım la nası olur da ingiltere alır yaa dediğim dakikalarda hırvatistanın golü geldi. El birliğiyle kazandırdık. Aslında finalde nötr'üm. Ancak ülke gücü olarak fransa hırvatistandan daha büyük ve gelişmiş ülke olduğundan ve ezilenin yanında olup muhalif kanatta yer almaya alışkın olduğumdan hırvatistanı destekleyeceğim sanırım :p

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
İngiltereyi hic sevmem Hirvatlara helal olsun. Umarim Fransa’yi da eleyerek kupanin sahibi olurlar. Gercekten hakediyorlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım