2018 Dünya Kupası şampiyonu kim olur?

• Kullanılan toplam oy
    43
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,939
7
51,186
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Kraliçenin çaycıları çok fazla yatıp yuvarlandı, İzbe han çaycısı gibi türlü türlü çirkefliklerle her mevzuyu kavgaya dönüştürerek bu işler olmaz. Zaten fish&chips yiyen adamların kendine de saygısı yoktur. Sırtlarını da kartel düşmanı pembe yanaklı İngiliz sevici Amerikalı hakeme dayamışlar. Hayat İngiliz topçulara güzel valla.
Bastırın kartelin esmer çocukları !!1!!

Edit: Haydi Ospina sen seversin penaltıları. Kurtardığın her penaltı Andrés Escobar'ın ruhuna... Haydi çocuklar tur priminiz adam başı bi paket saf kok....kahve.. kolombiya kahvesi...

Edit2: Sizin ABV. Takımın yarısı bir Ospina etmiyor. Ayağınızın dümeni kilitlensin. Ospina'nın askerleriyiz. Bu eşşekleri vur de vuralım.

Son düzenleme:

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Dünya Kupası Çeyrek Final Eşleşmeleri:

Uruguay-Fransa

Brezilya-Belçika

İngiltere-İsveç

Rusya-Hırvatistan

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,939
7
51,186
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Bu sene ki Dünya Kupası hiç sarmadı. Futbola olan ilgi azalıyor mu ne? :)
Hayal meyal de olsa en eski 1990 kupasını hatırlarım. O zamandan bugüne hayatımda en çok maç izlediğim dünya kupası bu oldu. İnsanların izlemeye imkanı yok, insanlar eskisinden çok daha fazla çalışmaya mecbur. Belki o yüzden izleyemiyorlardır.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,939
7
51,186
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Veee işte erken finallerden biri başladı. İnanıyorum ki Fransa, yıllarca hakir gördüğü sömürdüğü milletlerin kahraman temsilcileri tarafından yarı finale taşınarak, milyarlarca insanın önünde bu mahcubiyeti yaşayacak. Bastırın sömürülüp ezilen halkların onur mücadelesini veren savaşçılar =)

Uruguay-Fransa maçı finalde oynanmalıydı :(

Sari

Profesör
2 Ocak 2018
951
1,428
2,020
Edirne
Marka
Opel
Bu sene 2 3 maç dışında keyif veren maç hiç yok.. Sürekli yan pas ile oynamalar vs cidden sıkıcı izleyesim gelmiyor bile. Favori takımım Belçika baya iyi oynuyor beklentim yüksek onlardan.

g.c.

Gökhan
Panpa
27 Eki 2016
1,528
2,696
3,570
Aydın
Marka
Mitsubishi
Beyler itiraf ediyorum; 1den1e kasayı bastım.

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sirius

Panpa
18 Eyl 2016
1,768
7,816
4,420
Marka
Volkswagen
adeus Brezilya. Final Fransa-Hırvatistan olacak rez alın.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
belçika fransa maçı erken final olacak, keşke finalde karşılaşsaydı

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,939
7
51,186
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Veee işte erken finallerden biri başladı. İnanıyorum ki Fransa, yıllarca hakir gördüğü sömürdüğü milletlerin kahraman temsilcileri tarafından yarı finale taşınarak, milyarlarca insanın önünde bu mahcubiyeti yaşayacak. Bastırın sömürülüp ezilen halkların onur mücadelesini veren savaşçılar =)

Uruguay-Fransa maçı finalde oynanmalıydı :(
Çocuklar mahcup etmedi beni. Gladyatörler milyonların önünde elitleri taşıdı. :cool: Uruguay'da Cavani'yi yedekleyebilecek bir oyuncu yoksa, tarih yazan Muslera her turnuvada tarihe geçecek bir gol yiyorsa Uruguay da çeyrek finalden el sallasın :)

O şımarık kolpacı Neymar'a da Belçika ayrı kapak oldu. Adamı kanatta boş bırakıp marke etmez oldular. O kadar kale alınmadı:p "Salın gelsin, nasılsa kendini atar top bizde kalır" taktiği yaptılar ve tuttu :D Gruplardan sonra kesinlikle hak edenler kazandı.

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Şampiyon olmasını istediğim ülke Hırvatistan.

Favori olarak Almanya'yı görüyorum, plase Fransa.

Favori olarak gördüğüm iki takımdan biri çok erken veda etti (iyi de oldu). Diğeri finale çıkabilir ama Belçika'da iyi takım.

Hırvatlar Adriyatik çocukları olarak bugün Rusya'yı, yarı finalde İsveç'i, finalde de karşısına gelecek rakibi yenip ülkeye kupayla dönecek.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Favori olarak gördüğüm iki takımdan biri çok erken veda etti (iyi de oldu). Diğeri finale çıkabilir ama Belçika'da iyi takım.

Hırvatlar Adriyatik çocukları olarak bugün Rusya'yı, yarı finalde İsveç'i, finalde de karşısına gelecek rakibi yenip ülkeye kupayla dönecek.

isveç yalan oldu, maçı izleyemedim ama son yıllarda gördüğüm en kötü ingiltere kadrosu ve adamlar yarı finalde vay arkadas

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
2018-07-08.png

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Belçika Hırvatistan finalini izleyecekmişiz gibi hissediyorum ve belçikanın şampiyonluğu...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım