2019 Almanya GP

enderdmed

Senkromeççi
Katılım
12 May 2019
Mesajlar
30
Beğeni puanı
36
Puanları
70
Yaş
35
Marka
Seat
Selam Arkadaşlar,

Umarım bu gün yarışı izlemişsinizdir. Gerçekten çok keyifli bir yarıştı. F1 de uzundur bu kadar keyifli bir yarış izlememiştim. Günün özel anlamına rağmen Mercedes in başına gelenler, Ferrari pilotu Vettel in herkes sektirirken bir anda sonuncu başladığı yarışı 2. bitirmesi. Kazalar vb. Strateji olayının ne kadar önemli olduğunu da görmüş olduk tekrar.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Berkin

Panpa
Yönetici
Admin
Katılım
7 Eyl 2016
Mesajlar
2,936
Beğeni puanı
12,386
Puanları
4,970
Yaş
23
Konum
Istanbul
Marka
Honda
Ferrari Leclerc'i uyarmasına rağmen maalesef orada dikkat etmedi ve 3. seferde orada patladı. Keşke dikkat etseydi, şimdi podyuma yeri hazırdı şahsen üzüldüm.

Hamilton'ı pit bitirdi diyebiliriz. O araçla her halükarda 5 saniye farkı açardı diye tahmin ediyorum. Sonra patlayınca zaten bir kez daha artık o da saldı.

Verstappen'e sevindim hakkıydı ve aldı diye düşünüyorum. Vettel İtalyan medyasını bir süre susturur, umarım sezon geri kalanı için gerekli gaz gelmiştir ona da.

Nitekim çok zevkliydi, evde F1 ile alakası olmayanlar dahi büyük zevkle izledi.
 

sleepingawake

Asfalt Kurutucu
Katılım
22 Nis 2019
Mesajlar
58
Beğeni puanı
44
Puanları
520
Yaş
37
Marka
Honda
Sezonun en iyi yarışıydı. Yağmur yağmasa yine zevksiz bir yarış olabilirdi. İlk 6'da 3 Honda motorlu aracın bulunması, Honda'nın gelişimini gösteriyor. Alonso ne düşünüyordur acaba. Verstappen net şekilde en yetenekli pilot şuan.
 
Üst