Baris Inselel

Yönetim
Editör
8 Eyl 2016
2,170
624
1,920
Güçlü karakterini vurgulayan dış tasarımı ve müşterilerine kalite ile konforu bir arada sunan iç tasarımı ile Dacia Duster dikkat çeken bir başarı elde etti.
Dacia Duster, 2020 yılının ilk 2 ayını, gerçekleştirdiği 2 bin 116 satış adedi ve elde ettiği 14,8 segment payı (C-SUV) ile toplam SUV pazarının lideri olarak tamamladı. Model, 2020 yılının ilk 2 ayında segment payını 2019 yılı aynı dönemine göre yüzde 17 artırmayı başarırken; satış adedini ise yüzde 229 ile üç katından fazla yükseltti.
Dacia, Duster modeli satışlarının yüzde 70’ini oluşturan ECO-G serisini; Comfort ECO-G 115bg 4×2 ve Prestige ECO-G 115bg 4×2 versiyonları ile müşterilerin beğenisine sunuyor. 133.400 TL başlangıç fiyatının yanı sıra 3 km’de sadece 1 TL ile yakıt tüketim avantajı sunan Duster ECO-G, ekolojik özellikleriyle de dikkat çekiyor...

Okumaya devam et...

Ş

Şahan Temiz

Ziyaretçi
Türkiye pazarında Peugeot 2008 gibi güçlü bir araba varken bu aracın pek satacağını düşünmüyorum

A

agar

Ziyaretçi
Bu C sınıfı mıydı ya ? Ben b ya da b+ gibi düşünüyordum..

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım