2020 Ford Fiesta ST 5 Kapı Arka Camlar Manuel mi?

STcarinside

Selim Başer
Senkromeççi
3 Ağu 2020
7
7
70
33
İstanbul
Marka
Ford
Arkadaşlar merhabalar,

Yeni Fiesta ST nin arka kapı cam açma durumu otomatik değil mi 1 videoda manuel kol gördüm. Çok şaşırdım. Bu konu hakkında bilgisi olan var mi acaba ? Ya da araca binip arka cam indirme tuşunu gören var mı ?

fujiwara

Panpa
2 Tem 2020
456
1,477
2,695
İstanbul
Marka
Opel
Fiesta ST tek kapı ki, arka kapı nasıl olsun ?
5 kapı seçeneği de var:

wlhylzybxu8nw13kkqsz.jpg

Soruya gelecek olursak müsait bir zamanda konfigatörden bakarım.

inzfatih

Fatih
Panpa
16 Eyl 2016
2,025
4,274
4,220
varsova
Marka
Porsche
bazi ulkelerde manuel arka cam var. Turkiye'ye otomatik opsiyonlar geliyordur saniyorum. Genelde ST, GTI gibi modellerin orta dolulukta olan modellerini getiriyorlar Turkiyeye, en bos modellerini degil

STcarinside

Selim Başer
Senkromeççi
3 Ağu 2020
7
7
70
33
İstanbul
Marka
Ford
Hea evet paket farklılığından olabilir çok ilginç yıl 2020 insan üzülür ya kolla cam mi açılır.

bazi ulkelerde manuel arka cam var. Turkiye'ye otomatik opsiyonlar geliyordur saniyorum. Genelde ST, GTI gibi modellerin orta dolulukta olan modellerini getiriyorlar Turkiyeye, en bos modellerini degil

inzfatih

Fatih
Panpa
16 Eyl 2016
2,025
4,274
4,220
varsova
Marka
Porsche
Hea evet paket farklılığından olabilir çok ilginç yıl 2020 insan üzülür ya kolla cam mi açılır.

Araci piste sokacaklar aliralmaz ustunde bircok degisiklik yapacaklar en baz modeli aliyorlar, hatta birkac sene oncesine kadar klimasiz hothatchler satiliyordu baz modelde.

Reddington

Panpa
15 Eki 2016
1,808
1
4,131
3,770
İstanbul
Marka
MINI
Bir önceki kasa corsa'da hemen hemen en dolu paketinde dahi manuel arka cam vardı. Şirket aracı clio touch paket, onda da arkalar manuel maalesef.

fujiwara

Panpa
2 Tem 2020
456
1,477
2,695
İstanbul
Marka
Opel
Trend paket hariç elektrikli gözüküyor. (Bu arada ST Mild Hybrid olarak gözüküyor artık. Eskiden böyle değildi galiba.)

Son düzenleme:

aaygen

Profesör
Beta Programı
7 Eyl 2016
332
758
1,895
İstanbul
Marka
Ford
Bildigim kadariyla ST’nin hic bir paketinde (en azindan TR, Almanya ve Ingiltere’de) arka cam manuel olan bir donanim seviyesi yok, ancak ulkeden ulkeye cok fazla fark olabiliyor, videoyu izlediginiz aracin satildigi pazara gore o sekilde de satiliyor olabilir. Turkiye’dekiler boyle degil.
Bir önceki kasa corsa'da hemen hemen en dolu paketinde dahi manuel arka cam vardı. Şirket aracı clio touch paket, onda da arkalar manuel maalesef.
Onceki kasada Corsa otomatik arka camla alinamiyordu, hepsi oyleydi opsiyonu bile yoktu

Trend paket hariç elektrikli gözüküyor. (Bu arada ST Mild Hybrid olarak gözüküyor artık. Eskiden böyle değildi galiba.)
Yanlis biliyor olabilirim ama ST mild hybrid’e gecmedi, 1.0 Ecoboost’lar mild hybrid oldu. EV modu yok, sadece elektrik destegi var CRZ, yeni C200 vs. gibi

Son düzenleme:

fujiwara

Panpa
2 Tem 2020
456
1,477
2,695
İstanbul
Marka
Opel
Bildigim kadariyla ST’nin hic bir paketinde (en azindan TR, Almanya ve Ingiltere’de) arka cam manuel olan bir donanim seviyesi yok, ancak ulkeden ulkeye cok fazla fark olabiliyor, videoyu izlediginiz aracin satildigi pazara gore o sekilde de satiliyor olabilir. Turkiye’dekiler boyle degil.

Onceki kasada Corsa otomatik arka camla alinamiyordu, hepsi oyleydi opsiyonu bile yoktu

Yanlis biliyor olabilirim ama ST mild hybrid’e gecmedi, 1.0 Ecoboost’lar mild hybrid oldu. EV modu yok, sadece elektrik destegi var CRZ, yeni C200 vs. gibi
Tamam şimdi çözdüm, Fiesta başlığından girip sonra ST seçtiğim için öyle gözüküyormuş. Teşekkürler.

STcarinside

Selim Başer
Senkromeççi
3 Ağu 2020
7
7
70
33
İstanbul
Marka
Ford

Sizce Fiesta ST nin otomatiği gelir mi ?

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,105
45,654
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Sizce Fiesta ST nin otomatiği gelir mi ?
ST'ye otomatik gelebilmesi için öncelikle normal Fiesta'ya da otomatik gelmesi gerekiyor. 6 ileri eski nesil tk'dan bahsetmiyorum tabi ki. Şuan normal Fiesta'ya 7 ileri çift kavrama bir şanzıman güncellemesi geldi. ST için bu henüz konuşulmadı ama gelecekse de bir ihtimal makyajla gelir belki.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım