Baris Inselel

Yönetim
Editör
8 Eyl 2016
2,170
624
1,920
2020 Jeep Compass, Türkiye’de satışa sunuldu. Mayıs ayına özel bir satış kampanyası ile Türkiye’de satışa sunulan Jeep Compass modelleri, hakkında detaylar haberimizde.
Limited ve Limited Exucutive donanım seçenekleriyle satışa sunulan Jeep Compass’ın Limited versiyonlarında 8,4 inç’lik Apple Car Play ve Android Auto özellikli dokunmatik UConnect Multimedya Sistemi, ısıtmalı direksiyon ve koltuklar, Anahtarsız Giriş ve Çalıştırma Sistemi, Park Yardım Sistemi, Geri Görüş Kamerası, Elektrikli bagaj kapağı gibi bir çok donanım bulunuyor.
Ayrıca bununla beraber, buz çözme özellikli dış dikiz aynaları, anahtarsız çalıştırma, 40/20/40 bagaja açılan katlanabilir arka koltuk, kaldırılabilir ve yüksekliği ayarlanabilir bagaj tabanı ve ön yolcu koltuğu altında saklama gözleri de yeni Jeep Compass bulunuyor.
Jeep Marka Direktörü Özgür Süslü, yaptığı açıklamada “Pazardaki talep ve Yeni Tip Koronavirüs (Covid-19) salgınının...

Okumaya devam et...

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım