Alcantara

Batuhan KARALAR
Yönetim
Editör
7 Eyl 2016
1,052
1,185
2,570
27
İstanbul
Marka
Renault
Spor segmentin başarılı modellerinden Subaru BRZ, uzun süredir beklenen ikinci jenerasyonu ile resmi olarak duyuruldu. Teknik yönden kapsamlı bir değişim geçiren yeni BRZ, hafifletilmiş gövdesi ve 228 beygir gücüne sahip yeni motoruyla dikkat çekiyor!
Yeni nesil Subaru BRZ yüzünü gösterdi: Daha sportif, daha agresif!
Toyota GT86’nın kardeşi konumundaki Subaru BRZ, yeni jenerasyonunda kendine has kompakt spor otomobil hatlarını koruyor. Ancak aracın tasarımındaki önemli ve bir o kadar kritik değişiklikler hemen göze çarpıyor. Burun kısmı aşağı eğik bir görünüme kavuşan BRZ, yeni LED farlarının yanı sıra ön çamurluğunda geniş fren soğutma kanalına sahip. Bu da otomobili olduğundan daha agresif gösteriyor.

Subaru BRZ’nin gövdesi ise sürüş dinamiklerini bir üst...

Okumaya devam et...

Son düzenleme:

alicangulpinar

Alican Gülpınar
Elit Apaçi
6 Haz 2020
98
458
810
32
İstanbul
Marka
Peugeot
Tasarım eskiye göre çok daha güzel olmuş bence. Motoru 2 litreden 2.4’e çıkmış. Bakalım fiyatı ne olacak?

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
İçi çok güzel olmuş, boydan boya ekran koyup tasarım yaptık diye kandırmaya çalışmamışlar. Retro esintiler var, severim.
Dışı genel olarak bana hitap etmiyor. Ön arka ayrı ayrı bakarsak ön iyice, arkada bir olmamışlık var. Tasarım akmıyor, bagaj bıçak gibi kesmiş.

Neyse bunlar bizim sorunumuz değil, yollarda görmeyeceğiz zaten. 2.0 ve üstü ÖTV: %220.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım