205/55 R16 yaz lastiği testi

Levent Bursalioglu

Levent Bursalıoğlu
Profesör
22 Eyl 2016
86
324
1,260
26
Alanya
Marka
Ford

Büyük oranda tarafsız olduğunu düşündüğüm bir site uzun süredir lastik testleri yapıyorlar, günümüzde bir çok insanın kullandığı ebatlarda yaz lastiği testi yapılmış
Şahsen falkenin başarısını takdir ettim ülkemizde ki fiyat avantajı ile tercih edilebilir bir lastik olduğunu göstermiş en büyük sorunu yüksek yuvarlanma direnci olmuş
Hankook biraz hayal kırıklığı yaşattı bende teste en düşük fiyatlı lastikler den biri ancak ülkemizde durum pek böyle değil

Tuncay19

Tuncay
Elit Apaçi
3 Mar 2020
695
376
945
28
Sinop
Marka
Volkswagen
CPC6 nın ıslak başarısı pek hoş değil. Goodyear da kuruda pek hoş değil. Falken bence aradan çok güzel sıyrılmış fiyatını da düşününce asıl birinci o diye düşünüyorum.
Lakin o yuvarlanma direnci ile uzun vadede fiyatı aynıya gelebilir bu da bir gerçek

Alper45

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,066
3,046
4,070
26
Bu testleri her gördüğümde aklıma "Bir otomobilin yol tutuşunu şasi ve lastikten düşük seviyede olanı belirler." cümlesi geliyor.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,940
7
51,186
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
2'si 3'ü olmamıştı, Primacy 4 de olmamış. Napacağız seninle be Michelin? Eşek yüküyle para istiyorsun, karşılığında sadece konfor, sessizlik filan sunuyorsun; bir de 5-6 bin km yol tutuş :')

Tepkiler: S.Asil ve kaanc5

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,105
45,654
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Conti bildiğimiz gibi, Goodyear tahminlerimde yanıltmadı. Premium rakiplerinin fiyatlarına bakıldığında nispeten daha az maliyetiyle direkt öne çıkıyor. Falken tam bir f/p ürünü. Hankook da fiyat olarak iyi ama üzdü bu sefer. Kuzeyli Nokian, kuru zemini geliştirmiş belli. Ama hala yeterli değil. Pirelli de önceki Cinturato'ya göre kendini geliştirmiş. Ve Michelin... Ah Michelin sen sadece yüksek performanslı lastik üret bence.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım