215/55R17 yazlık lastik önerisi

Blackcodetech

Takipçi
29 Eyl 2019
1
0
10
36
Van
Marka
Ford
Merhaba arkadaşlar Passat aracım için yazlık almak istiyorum ancak kararsız kaldım fikir ve tavsiyelerinizi almak istedim.

Aslında biraz inceleme yaptım ve şu marka ve modeller arasında seçim yapmayı düşünüyorum.

PİRELLİ Cinturato P7 Blue A-A 71db
GOODYEAR EfficientGrip Performance A-A 69db
MİCHELİN Primacy 4 B-A 70db
CONTİNENTAL PremiumContact 6 B-A 71db
BRİDGESTONE Turanza T005 B-A 71db

Lastikten beklentim güvenlik açısından üst seviye performans ve tabi ki uzun ömürlü olması. Bu açıdan değerlendirip yorumlarsanız memnun olurum.
Şimdiden o değerli yorumlarınız için teşekkür ediyorum.

mcb

Murat
Panpa
9 Ocak 2020
1,363
2
2,945
3,770
36
Avusturya
Marka
Mercedes
Michelin Primacy'yi çok tavsiye ederim, uzunca zaman kullandım. Yakıt ekonomisi çok iyi, yüksek hızda güvenli ve konforlu. Ancak tek eksisi daha yumuşak hamurlu ve bu nedenle yanağı bir yere vurursan direkt yırtılıyor. bridgestone daha sağlam ancak o da hem yakıt ekonomisi, hem ses hem de konfor konusunda daha kötü. ben o nedenle kışlık bridgestone, yazlık hep michelin tercih ediyorum. good year tam ikisinin ortası diyebilirim. pirelli ve continental kullanmadığım için bir şey diyemiyorum.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım