Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,199
45,788
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
İlk zamandan çok zorlamadım ama bir hız denemesi ve viraj denemesi yaptım. Muhteşem bir fark var.
.
- Özellikle ilk farkettiğim arkadaki lastiklerim 5 yıllık ve çok yıpranmıştı çok ses yapıyordu. Şimdi neredeyse %80 kesti sesi.

- Virajlara yüksek hızla bana göre yüksek tabi 150-160 la girdim çevre yolunda sıfır kayma hissi ve güven verdi.

- Daha önce hafif frenle aracımın ABS ye girdiği yerde bu kez yeni lastiklerle girmedi.

- Yağışlı havada önceki lastiklerle aynı derecede gaza basmama rağmen patinaja giren aracım yeni lastiklerle girmedi çok iyi kavradı asfaltı.

Şimdilik izlenimlerim bunlar güzel gidiyoruz bakalım :)
Tahmin edildigi gibi memnun edecegini dusunuyordum zaten. Bu performansini bir de beklentinizi karsilayacak bir omurle birlestirirse tadindan yenmez. Bu da biraz sizin kullaniminiza bagli. Surekli sert kalkislar, frenlemeler ve virajlarda zorlamalar yapmazsaniz omru de sizi memnun eder diye dusunuyorum 🙂

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım