Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mali06

Senkromeççi
7 Eyl 2019
13
0
60
Ankara
Arkadaşlar herkese merhaba hayırlı cumalar. Borcumdan dolayı aracımı sattım ama araba ihtiyacım var. En fazla 25 bin TL'ye sedan ya da hb 5 kapı en iyi hangi arabayı alabilirim? Teşekkür ediyorum bilginize güveniyorum

thanmet

Asfalt Kurutucu
Beta Programı
8 Ara 2018
52
6
520
Çorum
Marka
Skoda
Diğer konuda söyledim ama görmemişsiniz. Gözleriniz yanıltıyor demek ki. Piyasa ölçmek için ilanda diye belirtmiştim
İnsanlar araba almak için para biriktiriyorlar.Arabayı almayı düşünen alıcıları da hayal kırıklığına uğratıyorsunuz.Yoksa siz de sahte ilanlar açıp piyasayı yükseltenlerden misiniz?

Son düzenleme:

anl_akl

Panpa
8 Eyl 2016
1,247
3,438
3,720
Ankara
Eğer ilgilenirseniz bir tanıdığımda çok temiz bir benzinli palio mevcut fotoğraflarını gönderebilirim.İlan süresi bittiği için sahibindende mevcut değil.

Recepp

Asfalt Kurutucu
30 Eki 2019
22
40
595
33
Bursa
Marka
Renault
2010 ile 2015 yılları arasında 2005 Model 1.3 Multijet Palio sahibiydik ailemizin aracıydı kardeşimle birlikte 5 yıl kullandık inanın hiç bir problem yaşamadık. 160.000 kmde sattık sadece 150.000 km de ağır bakımını yaptırdık o çok masrafı oluyor sadece. Eğer dizel düşünürseniz 150.000 km üstüyse ağır bakımı yapılmış almakta fayda var. Şu anda 2005 model albea kullanıyorum 1.2 16V benzin+lpg ondan da memnunum. Gazda gerçekten çok az yakıyor. Haziran ayında Antalya'ya gittim geldim. 250 TL gaz yaktım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım