KAPALI 25 Bin TL Bütçeyle Albea Almak ve Farklı Önerileriniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dokuz

Sinan
Senkromeççi
26 Nis 2020
17
0
60
36
İstanbul
25 bin civari bir butçem var bir iki yıl ayağımı yerden kesecek İstanbul trafiginde kullanabileceğim bir araç bakiyorum. Bu fiyatlara dizel araç pek guvenilir gelmiyor. Albea'ların benzin-lpg'li olanlari dikkatimi çekti...
Hali hazirda kullanan ya da kullanmis olan varsa tecrubelerinden faydalanmak isterim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,276
21,696
5,320
26
Avcılar-Darıca
Merhaba, aşağıda ki konuları incelemenizi ve forum arama motorunu denemenizi öneririm.

İyi bir Albea kullanıcı olarak @denizyenilmez_ de size biraz bilgi verebilir :D

10 Mar 2017
3,246
4,058
4,820
25
Antalya isparta aydin
Marka
Ford
Merhaba, aşağıda ki konuları incelemenizi ve forum arama motorunu denemenizi öneririm.

İyi bir Albea kullanıcı olarak @denizyenilmez_ de size biraz bilgi verebilir :D
ucundan da olsa tanıma fırsatım oldu albea yi. soru varsa cevaplayabilirim elimden geldiği kadar

Maganda

Profesör
Beta Programı
3 Şub 2020
1,457
3
1,414
2,470
İstanbul
Marka
Volkswagen
25 bine benzinli albea ticariden çıkma olur ancak. Piyasası mı düştü bilmiyorum en son 30un altına düzgün bir şey yoktu. Renault 19 düşünürsen yardımcı olurum anadoluda satması kolay ama istanbulda bilmiyorum piyasası var mı

Dokuz

Sinan
Senkromeççi
26 Nis 2020
17
0
60
36
İstanbul
ucundan da olsa tanıma fırsatım oldu albea yi. soru varsa cevaplayabilirim elimden geldiği kadar
Selamlar aracı daha çok istanbul içi kullanacagim senede taş çatlasa 2 kere uzun yol yaparim...servisi ve yakiti ekonomik motor ve yuruyen bakimindan kullanan bir cok kisinin memnun kaldigini gordum...bu acilardan bakarsak siz nasil bir degerlendirme yaparsiniz?

Dokuz

Sinan
Senkromeççi
26 Nis 2020
17
0
60
36
İstanbul
25 bine benzinli albea ticariden çıkma olur ancak. Piyasası mı düştü bilmiyorum en son 30un altına düzgün bir şey yoktu. Renault 19 düşünürsen yardımcı olurum anadoluda satması kolay ama istanbulda bilmiyorum piyasası var mı
30 un altinda temiz var...ticarilerin cogu dizel... tanidik cevremde arastirmaya devam ediyorum tesekkurler

Maganda

Profesör
Beta Programı
3 Şub 2020
1,457
3
1,414
2,470
İstanbul
Marka
Volkswagen
30 un altinda temiz var...ticarilerin cogu dizel... tanidik cevremde arastirmaya devam ediyorum tesekkurler
Ticarilerin dizel kullanacağını sanmıyorum dostum. Şimdi tekrar baktım piyasaya 25bine ancak taksi çıkması ya da 400bini devirmiş sözde hususi araçlar var. Bence model düşür temiz bir şeyler bak

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,824
26,080
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Ticarilerin dizel kullanacağını sanmıyorum dostum. Şimdi tekrar baktım piyasaya 25bine ancak taksi çıkması ya da 400bini devirmiş sözde hususi araçlar var. Bence model düşür temiz bir şeyler bak
Multijet çok daha yoğun olarak kullanılıyor fiat grubunda ticaride. Fiatın benzinlileri pek taksicilere hitap etmiyor

Civciv

Muhammed
Takipçi
25 Mar 2020
3
2
20
Samsun
Marka
Renault
Clio 2 alın mis gibi, 1.4 motorlu olanlarından.Hatchback almaya çalışın derim, malzeme kalitesi sedanlar'dan daha iyi.Bizde 2007 Symbol 1.5 dCi kullanıyoruz, bu araçlardan çok bir beklentiniz olmasın ama.:D Ayağımı yerden kessin, hidrolik direksiyonu olsun kliması olsun falan diyorsanız güzel araç.Hız yapılacak araçlarda değil.

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,824
26,080
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Clio 2 alın mis gibi, 1.4 motorlu olanlarından.Hatchback almaya çalışın derim, malzeme kalitesi sedanlar'dan daha iyi.Bizde 2007 Symbol 1.5 dCi kullanıyoruz, bu araçlardan çok bir beklentiniz olmasın ama.:D Ayağımı yerden kessin, hidrolik direksiyonu olsun kliması olsun falan diyorsanız güzel araç.Hız yapılacak araçlarda değil.
25e clio2 alamaz, clio1 lere 20 üstü isteniyo

Dokuz

Sinan
Senkromeççi
26 Nis 2020
17
0
60
36
İstanbul
Kuzenimde var 2002 otomatik hatchback...son zamnlarda baya sorun cikarmaya basladi bir ara dusunmustum ama su an eledim acikcasi

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,824
26,080
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Tipi önemsizse solenza bakılabilir motoru reno, sedan şart değilse Albeanın yanına palioyu da alın göz önüne. Taksi çıkması ihtimali daha düşük 25e temiz bulunur rahatlıkla

Maganda

Profesör
Beta Programı
3 Şub 2020
1,457
3
1,414
2,470
İstanbul
Marka
Volkswagen
Bu fiyata bende çok araba aradım da gerçekten düzgün bir şey bulmak çok zor. Tam vazgeçmişken şansıma R19 denk geldi aldım. Ben ölü fiyatına aldığım için mekanik aksamını elden geçirdim biliyordum sorunlu olduğunu. Eğer sanayide tanıdığın zamanın ve ayıracak paran varsa ne aldığının çok önemi yok adam edersin. Ama dediklerim yoksa o zaman eski ama temiz arabalara bakman lazım. R9 yeni kasa bulabilirsin mesela 20 21e temizinden. ya da r19 1.8rti 18e alırsın biraz masraf edip rahatça binersin. Tek kişiysen fiesta van, palio van, 206 van tarzı araçlarada bakabilirsin. Bütçenin üstüne araç bakmanı tavsiye etmem şahsen.

Dokuz

Sinan
Senkromeççi
26 Nis 2020
17
0
60
36
İstanbul
Bir önceki aracım 2008 fiestaydi 1.4 tdci 5k
Çokta memnumdum şimdi tek kapi fiesta van lara bakiyorum ama cogunun motorlari gidik...bu konuyla alakali bir sey daha sormak isterim...fieata van bir kactanesinde motor yenilenmiş yaziyor...sizce sıfır yapilmis motordan sonradan bir ariza cikar mi? Yani eksper onay verdikten sonra kafa rahat bir sekilde binilebilir mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım