KAPALI 25 Bin TL Bütçeyle Albea Almak ve Farklı Önerileriniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dokuz

Sinan
Senkromeççi
26 Nis 2020
17
0
60
36
İstanbul
25 bin civari bir butçem var bir iki yıl ayağımı yerden kesecek İstanbul trafiginde kullanabileceğim bir araç bakiyorum. Bu fiyatlara dizel araç pek guvenilir gelmiyor. Albea'ların benzin-lpg'li olanlari dikkatimi çekti...
Hali hazirda kullanan ya da kullanmis olan varsa tecrubelerinden faydalanmak isterim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
10 Mar 2017
3,246
4,058
4,820
25
Antalya isparta aydin
Marka
Ford
Selamlar aracı daha çok istanbul içi kullanacagim senede taş çatlasa 2 kere uzun yol yaparim...servisi ve yakiti ekonomik motor ve yuruyen bakimindan kullanan bir cok kisinin memnun kaldigini gordum...bu acilardan bakarsak siz nasil bir degerlendirme yaparsiniz?
istanbulda parçasını her yerde bulabileceğiniz, konforu sizi şaşırtacak şekilde iyi olacak, yakıtı çok memnun edecek bir araba. motor piston firlatmazsa yürütme maliyetleri aşırı düşük. gözlemlediğim şeyler, hararet ısınma soğuma derdin yok, klimasi buz gibi yapıyor ruhsuz, yol tutmayan, yaylanmasi yla şaşırtan bir araba. benim arabaya ben 25 istiyorum eksikleri var tamirciye girecek 1 günde bitecek işleri. zamanım olmadı sadece frenlerini sifirlayabildim. detaylı konuşuruz arzu ederseniz.

Kagan

Driver
Panpa
8 Eyl 2016
1,263
2,245
2,570
Ankara
Forumda bu kasa dan sahibi olan bir arkadaş vardı sanırım o fiyatlara alınabilecek bir araç bence
O arkadaş benim, bu ve bunun gibi bi tane daha beyaz var, bir kaç kusurdan dolayı fiyatı düşürmeye çalışabilirsin o kadar etmez ama araba paha olarak hakkını verir alırsan.
Araba düzgünse sıkı bi pazarlığa değecektir bence.

Ekstra; üstelik yakıtı, yol tutuşu, motorun karakteri hatta genel olarak karakterini seveceksindir diye düşünüyorum, bendekini şimdiye kadar kim kullansa sevdi.

Son düzenleme:

Kagan

Driver
Panpa
8 Eyl 2016
1,263
2,245
2,570
Ankara
O arkadaş benim, bu ve bunun gibi bi tane daha beyaz var, bir kaç kusurdan dolayı fiyatı düşürmeye çalışabilirsin o kadar etmez ama araba paha olarak hakkını verir alırsan.
Araba düzgünse sıkı bi pazarlığa değecektir bence.

Ekstra; üstelik yakıtı, yol tutuşu, motorun karakteri hatta genel olarak karakterini seveceksindir diye düşünüyorum, bendekini şimdiye kadar kim kullansa sevdi.
ayrıca kronik sorunu; motor kulağı genelinde kırık oluyo değiştirmen gerekebilir. bide paslanması ne durumda bak bazıları çok kötü paslanıyor anladığım kadarıyla

Bunu da bırakmakta fayda var; http://instagr.am/p/B8MKAhbJnx4/

Son düzenleme:

Dokuz

Sinan
Senkromeççi
26 Nis 2020
17
0
60
36
İstanbul
istanbulda parçasını her yerde bulabileceğiniz, konforu sizi şaşırtacak şekilde iyi olacak, yakıtı çok memnun edecek bir araba. motor piston firlatmazsa yürütme maliyetleri aşırı düşük. gözlemlediğim şeyler, hararet ısınma soğuma derdin yok, klimasi buz gibi yapıyor ruhsuz, yol tutmayan, yaylanmasi yla şaşırtan bir araba. benim arabaya ben 25 istiyorum eksikleri var tamirciye girecek 1 günde bitecek işleri. zamanım olmadı sadece frenlerini sifirlayabildim. detaylı konuşuruz arzu ederseniz.
Bakmak gormek isterim acikcasi

Dokuz

Sinan
Senkromeççi
26 Nis 2020
17
0
60
36
İstanbul
ayrıca kronik sorunu; motor kulağı genelinde kırık oluyo değiştirmen gerekebilir. bide paslanması ne durumda bak bazıları çok kötü paslanıyor anladığım kadarıyla

Bunu da bırakmakta fayda var; http://instagr.am/p/B8MKAhbJnx4/
Model yili olarak biraz dusuk geldi satmaya kalktigimda ilgi gorur mu acaba ?satmakta zorlanir miyim diye dusunuyorum.cunku bir iki yil binip muhyemelen model yukseltecegim

Samed M.

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,347
3,278
3,770
24
Antalya
Marka
Hyundai
Ticarilerin dizel kullanacağını sanmıyorum dostum. Şimdi tekrar baktım piyasaya 25bine ancak taksi çıkması ya da 400bini devirmiş sözde hususi araçlar var. Bence model düşür temiz bir şeyler bak
Marmara, Ege ve Akdeniz tarafı ticaride dizeli sever. Ankara taksileriyle karıştırmamak lazım.

En mantıklı şu Albea görünüyor şuan. Dizel mantıklı değil ama Fiatlarda mantıklı benzinli motor yok. 1.3 Multijet ile Lpgli bir Albea kuruş olarak aynı yakacaktır. Zaten 1.2 8v olanı kendini zor kaldırıyor duyduğum kadarıyla. Ben severim 1.3 Multijeti.

Bankalar ileri ödemeli 10 bin liraya kadar kredi veriyor. İmkan varsa veya çıkarsa diyelim, faydalanılıp 35 civarına eli ayağı daha temiz bir Albea alınabilir.

Dokuz

Sinan
Senkromeççi
26 Nis 2020
17
0
60
36
İstanbul
Marmara, Ege ve Akdeniz tarafı ticaride dizeli sever. Ankara taksileriyle karıştırmamak lazım.

En mantıklı şu Albea görünüyor şuan. Dizel mantıklı değil ama Fiatlarda mantıklı benzinli motor yok. 1.3 Multijet ile Lpgli bir Albea kuruş olarak aynı yakacaktır. Zaten 1.2 8v olanı kendini zor kaldırıyor duyduğum kadarıyla. Ben severim 1.3 Multijeti.

Bankalar ileri ödemeli 10 bin liraya kadar kredi veriyor. İmkan varsa veya çıkarsa diyelim, faydalanılıp 35 civarına eli ayağı daha temiz bir Albea alınabilir.
35 leri gorsem keske...albeadan vazgecerim o zaman ☺️

Maganda

Profesör
Beta Programı
3 Şub 2020
1,457
3
1,414
2,470
İstanbul
Marka
Volkswagen
Vergisi dert edilmezse bence vanlar mantıklı. Bu fiyata kolay satılacak bir eski renolar var başkada bir şey aklıma gelmiyor. Vectra alınabilir yumurta kasa accent olabilir efsane corolla 1.3 olabilir. Satmayı dert etmezsen çok araba varda bunlar en çok tutulan aklıma gelen. Honda integra var mesela arkadaşım satıyor 1 senedir satamadı araba güzel ama piyasası yok. E34de belki bulunabilir. Ayrıca ben hala r19 konusunda ısrar ediyorum :) 1.8i gerçekten hem dolu hem gidiyor

Son düzenleme:

Kagan

Driver
Panpa
8 Eyl 2016
1,263
2,245
2,570
Ankara
Model yili olarak biraz dusuk geldi satmaya kalktigimda ilgi gorur mu acaba ?satmakta zorlanir miyim diye dusunuyorum.cunku bir iki yil binip muhyemelen model yukseltecegim
Bence model yılı kafanı karıştırmasın, bahsettiğim karakter çok daha yeni hissettiriyor.
Yani şöyle söyliyim, arabayı kullanan herkes beğenmişti demiştim, hepsi de bu araba 22 yaşında olamaz diyordu.

Satış konusunu ben de bilmiyorum fakat insanlar bazen yanımda durup soruyo bu ne, satıyon mu, ne kadar, hanıma araba alcam vs diye. Hakikaten satsam alırlar mı bilmiyorum 💁🏻‍♂️

Kagan

Driver
Panpa
8 Eyl 2016
1,263
2,245
2,570
Ankara
Hocam araba aldınız mı bilmiyorum ama micra k11 ile 2.0 focus'un aynı listede olmasını dikkate alın derim sanırım anlatış şeklim etkili değil
eğlenceli, özel bir araba istiyorsanız bir şans vermelisiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım