KAPALI 25 bine araba

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

muhammed37

Panpa
17 Haz 2018
2,648
2,911
4,020
İstanbul
Marka
Volkswagen
25 bin liraya kadar sedan az yakan dizel ya da lpg farketmez araç aklımızda toyota corolla 1.6 xei var ama onun dışında sağlam seçenek var mı?

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,914
2
24,209
5,320
İzmir
Marka
Toyota

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,914
2
24,209
5,320
İzmir
Marka
Toyota

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,914
2
24,209
5,320
İzmir
Marka
Toyota
Corolla burada baya bir öne çıkıyor işte. :)
Sırf Mazda'yla kıyası demiyorum, ikinci elde en çok tutulan arabaların başında geliyor.
Doğrudur algısını hakeden uzun ömürlülüğüyle anadolu şehilerinde sevilen araba yapıyor.2009 1,4 dizel corolla ; donanımı fazla olan mazda3 2011 dizelle aynı paralarda

Basri Amca

Panpa
Beta Programı
20 May 2018
2,278
3,898
4,070
İstanbul
Marka
Ford
model yeni düşük km 1,3 multijet kendini ispatlamış düşük vergi dilimi motor lpg ile alışveriş merke<i otoparkına giriş problemi var bir bakın derim koltuk altı çekmece , ışıklı güneşlikler , yumuşak malzeme torpido var ilginç bir şekilde içi çok ferah https://www.sahibinden.com/ilan/vas...iyatli-temiz-dizel-aile-araci-571760970/detay bir örnek sadece
Her ne kadar içi temiz olsa da 1.3 multijet kendini kanıtlamış bir motor olsada benim tercihim bu olmazdı, çünkü eğer ben 25bin tl lik araç alıyorsam bu aracı ben basamak olarak kullanırım. Yani basamak olacağı içinde bu araba benim için istediğim zaman satabilmeliyim. Çeyrek Altın gibi olmalı. Bu yüzden ben tatayı tercih etmezdim.

Bu arada biz de megane'ı almadan önce efsane kasa corollalara bakıyorduk ama meganeların tipi daha çok hoşumuza gittiği için bunu aldık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım