KAPALI 290 Bin TL Bütçeyle Sıfır Araç (Bu hafta alıyorum)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

man28

Asfalt Kurutucu
4 Haz 2019
103
41
695
34
Marka
Volvo
Herkese Merhaba. Aracımı sattım bugün. Yeni bir araç uzun zamandır hayalimdi. Kısmetse bu hafta alacağım.

Galerici ve fırsatçılardan ötürü ikinci el almamaya karar verdim. Bugün bayiye gittim araç için bir miktar para eksikti O da krediyle onaylanıyor ama yine hızlı karar vermek istemedim.

Bugün insignia ve pekoya baktım VWye de bakacaktım ama zaman yetmedi.

Sedan veya SUV olmaması için hiçbir neden yok 2 kişiyiz. En fazla araca bineceğimiz 3 kişi.

3008'e baktım 1.5 13hp Yeni dizel motorla gelmiş, doğru dürüst test de bulamadım. Performansından kaygılandım, başka araç sa yok zaten bombos her yer.

Insigniaya baktım, hemen hemen aynı fiyatlar. Kararsız kaldım. 508 sordum yoktu. Zaten olsa da fiyatı 300 bandından aşağı olmaz.

Kafam karışık, yorumlarınızı bekliyorum, gerek keyif olsun uzun yolda gerek konfor yalıtım olsun. Performans olarak altını çizeyim yüksek bir beklentim yok. Ama 12 saniyede 100'ü göre 3008 de mantıklı gelmedi bu paralara. Başka marka veya motor öneriniz var mı. Veya 1.5 130hp bir suvda bu kadar para verdik gitmiyor dedirtir mi..

Böyle sorular var aklımda

Bütçe: 290 bin

MehmetAydin

Mehmet AYDIN
Panpa
10 Haz 2019
1,808
2,080
2,570
31
Niğde
Marka
Chevrolet
Kullanmadım ancak inceleme videolarından, görsellerden ve caddede felan gördüğüm zamanlar sıkı takipçisi olduğum bir model olan 508 öneririm.Ki kullananlar ciddi anlamda övüyor.Tabi bu sadece dış görünüşü hoşuma gitmesi sebebiyle yaptığım bir yorum.

ahmet.sahin

Profesör
11 Eyl 2016
85
55
1,010
28
Nazilli Elazığ Malatya Üçgeni
Marka
Renault
Herkese Merhaba. Aracımı sattım bugün. Yeni bir araç uzun zamandır hayalimdi. Kısmetse bu hafta alacağım.

Galerici ve fırsatçılardan ötürü ikinci el almamaya karar verdim. Bugün bayiye gittim araç için bir miktar para eksikti O da krediyle onaylanıyor ama yine hızlı karar vermek istemedim.

Bugün insignia ve pekoya baktım VWye de bakacaktım ama zaman yetmedi.

Sedan veya SUV olmaması için hiçbir neden yok 2 kişiyiz. En fazla araca bineceğimiz 3 kişi.

3008'e baktım 1.5 13hp Yeni dizel motorla gelmiş, doğru dürüst test de bulamadım. Performansından kaygılandım, başka araç sa yok zaten bombos her yer.

Insigniaya baktım, hemen hemen aynı fiyatlar. Kararsız kaldım. 508 sordum yoktu. Zaten olsa da fiyatı 300 bandından aşağı olmaz.

Kafam karışık, yorumlarınızı bekliyorum, gerek keyif olsun uzun yolda gerek konfor yalıtım olsun. Performans olarak altını çizeyim yüksek bir beklentim yok. Ama 12 saniyede 100'ü göre 3008 de mantıklı gelmedi bu paralara. Başka marka veya motor öneriniz var mı. Veya 1.5 130hp bir suvda bu kadar para verdik gitmiyor dedirtir mi..

Böyle sorular var aklımda

Bütçe: 290 bin
Öncelikle şimdiden hayırlı olsun. Ne kadar ilginizi çeker bilemem ama ülkemizde çok kıymet görmese de bence Subaru XV güzel bir alternatif. Bütün güvenlik donanımları bütün donanımlarda standart. Sürekli 4 çeker boxer motorlu ve bence gayet güzel bir araç. Farklı olmayı düşünürseniz bir araştırın derim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım