KAPALI 30 bin lira araç önerilerinizi bekliyorum..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

OmrAtlkn

Ömer Can ATILKAN
Elit Apaçi
19 Tem 2019
158
83
885
29
Kastamonu
Marka
Volkswagen
Merhaba ben Ömer, çok önceden bu forumda vardım hatta babama bi araç alırken baya yardımı dokunmuştu buranın bana fakat uzun bir süre yoktum kullanıcı adımı şifremi bulamadım yeni hesapla geldim. Konuya geçeyim;
Aylık gelirim 4 bin lira 9 eylülde evleniyorum ve bir araç almak istiyorum limitim 30 bin lira, HB taraftarıyım gaza yüklendiğimde araç uzasın istiyorum, yakıt olarak bu fiyatlarda zaten HB araçlar üç aşağı beş yukarı aynı yakar diye düşünüyorum o yüzden dış görünüşü ve seriliğine önem veriyorum tabi sürekli arızada vermesin yani 😊 tavsiyelerinizi önerilerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkürler

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,267
1
9,392
4,970
kocaeli
Arkadaşlar bi arkadaşımla konuştumda corsayı çok övdü bana yakıt, performans vs bende şunu buldum sizce nasıldır

Opel Corsa 1.3 CDTİİlan No: 598505018
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-opel-corsa-1.3-cdti-598505018/detay
corsa güzeldir , 1.3 multijet motoru oldukça dayanıklıdır ama bu araç bana pek güven vermedi . Galeri ile irtibata geçin sanırıım komple boyalı diyeceklerdir . eğer bu sizin için bir problem değilse bakabilirsiniz .
araç hakkında detaylı bilgi almak lazım sahibinden .

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,940
7
51,186
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Arkadaşlar bi arkadaşımla konuştumda corsayı çok övdü bana yakıt, performans vs bende şunu buldum sizce nasıldır

Opel Corsa 1.3 CDTİİlan No: 598505018
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-opel-corsa-1.3-cdti-598505018/detay
Temizlerinin piyasası 40-45 bin arasında gezen bir araç için o fiyat soru işareti. İyi inceletmekte fayda var. Başınıza illet olabilir. Kaput fotoğrafından benim anladığım, soğutma sisteminde paslı suyun gezdiği. Sağlamında soğutma suyu haznesi böyle oluyor. Soğutma sisteminin komple elden geçmesinde fayda var. Bu daha arabayı canlı görmeden fotoğraflardan göze çarpan bir şey.

iktunar

Senkromeççi
31 Tem 2019
9
3
70
36
Marka
Peugeot
Temiz bulabilirsen
Citroen C1 ve C2 dizel -
fiat palio 1.3 mjt 2010 ve üzeri -
ford fiesta 2004-2008 arası-
Clio hacbek 1.6 dizel.
Clio sedan 2010 üzeri ( düşürebilirsen)

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Temiz aracın piyasası çok farklı, 1991 HB 1.6 Toyota Corolla satıldı, 25 bin ₺ civarına, geçen haftalarda ki 2005 model araçlardan bahsediyoruz.

Ya çok temizi aranmayacak ya da modeli düşük temiz olacak pek bir seçenek yok malesef

OmrAtlkn

Ömer Can ATILKAN
Elit Apaçi
19 Tem 2019
158
83
885
29
Kastamonu
Marka
Volkswagen
Temiz aracın piyasası çok farklı, 1991 HB 1.6 Toyota Corolla satıldı, 25 bin ₺ civarına, geçen haftalarda ki 2005 model araçlardan bahsediyoruz.

Ya çok temizi aranmayacak ya da modeli düşük temiz olacak pek bir seçenek yok malesef
Ya aslında şu model olmalı şu araç olmalı diye kesin bi şartım yok yani tipini beğeniyim temiz olsun yeterli he bide dürüst satıcı lazım yani adam yazmış tertemiz hatasız kusursuz bi bakıyosun 3 kazası 3 değişeni var aracın yani ufak tefek kayıtlardan boyalardan bişey olmaz o kadar takıntılı değilim ama adam bişeyi yok diyo 40 bin lira hasar kaydı 4-5 değişeni var komple boyalı vs vs.

Son düzenleme:

mazda323hb

Profesör
27 Eki 2018
219
300
1,335
Denizli
Marka
Peugeot
Tipi dışında donanımları,performansi ve model yılları göz önüne alinsiginda, Citroen C3 1.4 Hdi 92 beygir versiyonunu öneririm.Hem az yakar hemde kaçar
Sadece yazılımla 115 beygir 230 240 civarı tork alabilirsiniz.

OğuzhanCANBAY

Senkromeççi
3 Eyl 2019
19
0
60
37
İstanbul
Marka
Audi
Merhaba ben Ömer, çok önceden bu forumda vardım hatta babama bi araç alırken baya yardımı dokunmuştu buranın bana fakat uzun bir süre yoktum kullanıcı adımı şifremi bulamadım yeni hesapla geldim. Konuya geçeyim;
Aylık gelirim 4 bin lira 9 eylülde evleniyorum ve bir araç almak istiyorum limitim 30 bin lira, HB taraftarıyım gaza yüklendiğimde araç uzasın istiyorum, yakıt olarak bu fiyatlarda zaten HB araçlar üç aşağı beş yukarı aynı yakar diye düşünüyorum o yüzden dış görünüşü ve seriliğine önem veriyorum tabi sürekli arızada vermesin yani 😊 tavsiyelerinizi önerilerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkürler
Biraz bütçeyi zorluyup Fıat bravo bence güzel olur

OğuzhanCANBAY

Senkromeççi
3 Eyl 2019
19
0
60
37
İstanbul
Marka
Audi
Bütçe biraz zorlanıp fıat bravo 105 bg alına bilir

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,824
26,080
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Palio önerildi mi bu konuda? O clio corsa nın model yılına denk 1.2 16v veya 1.4 bulunabiliyor olması lazım. Piyasası daha düşük olduğundan temizini daha rahat bulursunuz bütçenizle. Motor olarak şüpheniz olmasın 16v olduğu sürece 1.2 motoru fazlasıyla yürütüyo o arabayı

OmrAtlkn

Ömer Can ATILKAN
Elit Apaçi
19 Tem 2019
158
83
885
29
Kastamonu
Marka
Volkswagen
Palio önerildi mi bu konuda? O clio corsa nın model yılına denk 1.2 16v veya 1.4 bulunabiliyor olması lazım. Piyasası daha düşük olduğundan temizini daha rahat bulursunuz bütçenizle. Motor olarak şüpheniz olmasın 16v olduğu sürece 1.2 motoru fazlasıyla yürütüyo o arabayı
Sanırım böyle detaylı palio önerisi olmamıştı, onada bi bakalım

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,824
26,080
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Sanırım böyle detaylı palio önerisi olmamıştı, onada bi bakalım
1.2 motorda benim dediğim kasanın 1.2 GO diye bir modeli var kırmızı ve turkuaz renk seçenekleri var. Onlara bakabilirsiniz bi görünüş olarak da seversiniz belki. Onun dışında normal versiyonları da bütçe dahilinde 2002-5 model civarı

OmrAtlkn

Ömer Can ATILKAN
Elit Apaçi
19 Tem 2019
158
83
885
29
Kastamonu
Marka
Volkswagen
Arkadaşlar forumu yeni yeni kullanıyorumda konuyu nasıl güncelliyeceğim?(KO forumlarında konu güncel yazmak yetiyodu eskiden yine yazıyım)

KONU GÜNCEL

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım