KAPALI 30 bin lira araç önerilerinizi bekliyorum..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

OmrAtlkn

Ömer Can ATILKAN
Elit Apaçi
19 Tem 2019
158
83
885
29
Kastamonu
Marka
Volkswagen
Merhaba ben Ömer, çok önceden bu forumda vardım hatta babama bi araç alırken baya yardımı dokunmuştu buranın bana fakat uzun bir süre yoktum kullanıcı adımı şifremi bulamadım yeni hesapla geldim. Konuya geçeyim;
Aylık gelirim 4 bin lira 9 eylülde evleniyorum ve bir araç almak istiyorum limitim 30 bin lira, HB taraftarıyım gaza yüklendiğimde araç uzasın istiyorum, yakıt olarak bu fiyatlarda zaten HB araçlar üç aşağı beş yukarı aynı yakar diye düşünüyorum o yüzden dış görünüşü ve seriliğine önem veriyorum tabi sürekli arızada vermesin yani 😊 tavsiyelerinizi önerilerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkürler

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,824
26,080
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Bi bakalım puntoları daha çok seviyorum aslında ama bu fiyatlarda temiz bulmak zor
punto 4-5 yıl önce bu paralara anca bulunuyordu. Şuan malesef 40bin tl üstüne çıkmak bile gerekebiliyor. Biz 78binde hatasız tamemen servis bakımlısını 2015te 29a zor satmıştık, aynı ayarda araç şimdi olsa 45 rahat eder

Munferit

Panpa
Destekçi
Beta Programı
21 Eyl 2018
1,719
6,738
4,070
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Klimasız bir araç sizin için sorun değilse gayet güzel. Ama benim bir arabadan donanım olarak ilk beklentim klima oluyor o yüzden tercih etmezdim.

İLAVE : Klima sorun değil diyorsanız şu mk2 punto daha değerlendirilesi. https://www.sahibinden.com/ilan/vas...at-punto-mk2-1.9-dizel-essiz-729717220/detay/

Son düzenleme:

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,824
26,080
5,720
Ankara
Marka
Skoda
25 e bırakırsa alsam mı ama yani 98 model emsallerine baktım boyalı değişenli araçlar 18-22 arası
25ten de düşmesi lazım bence. Benim fikrim şu yönde, 25 buna verene kadar mekaniği motoru düzgün bikaç parça boyalı belki değişenli, şaside tavanda vs. işlem olmayan daha yüksek model bi araba almak olur. Bunu bu paraya alırsanız yarın bigün satmk istediğinizde ya bu fiyattan zarar eder ya uzun süre ilanda beklersiniz

OmrAtlkn

Ömer Can ATILKAN
Elit Apaçi
19 Tem 2019
158
83
885
29
Kastamonu
Marka
Volkswagen
7 sayfa oldu ha gayret ::)) dostum o baktığın polo da klima dahi yok
al klimalı 10 yaş daha genç içi daha geniş klimalı 4 cam otomatik kastamonuda hemde git o polo ya bak sonra birde buna bak kullan derim daha da birşey yazmam boyasız tata ta ta ta ta ::))
Bu tataya baktım yakındanda pek hoşuma gitmemişti 😊

OmrAtlkn

Ömer Can ATILKAN
Elit Apaçi
19 Tem 2019
158
83
885
29
Kastamonu
Marka
Volkswagen
Gaza yüklendiğinizde yürümesini istediğiniz, virajlarda da eğlenceli bir araç bakıyordunuz. Kendisi bu beklentilerinizi karşılamayacak bir araba.
Bazı şeylerden fedakarlık edicem artık başıma sıkıntı çıkarmasın ayagımı yerden kessin HB olsun bise tipi içime sinsin yeter

OmrAtlkn

Ömer Can ATILKAN
Elit Apaçi
19 Tem 2019
158
83
885
29
Kastamonu
Marka
Volkswagen
2001 palio 1.2 değişensiz sol ön çamurluk boyalı 217 binde 18.500 e aldım arkadaşlar ama pişmanım araba hiç içime sinmedi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım