KAPALI 30 bin lira araç önerilerinizi bekliyorum..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

OmrAtlkn

Ömer Can ATILKAN
Elit Apaçi
19 Tem 2019
158
83
885
29
Kastamonu
Marka
Volkswagen
Merhaba ben Ömer, çok önceden bu forumda vardım hatta babama bi araç alırken baya yardımı dokunmuştu buranın bana fakat uzun bir süre yoktum kullanıcı adımı şifremi bulamadım yeni hesapla geldim. Konuya geçeyim;
Aylık gelirim 4 bin lira 9 eylülde evleniyorum ve bir araç almak istiyorum limitim 30 bin lira, HB taraftarıyım gaza yüklendiğimde araç uzasın istiyorum, yakıt olarak bu fiyatlarda zaten HB araçlar üç aşağı beş yukarı aynı yakar diye düşünüyorum o yüzden dış görünüşü ve seriliğine önem veriyorum tabi sürekli arızada vermesin yani 😊 tavsiyelerinizi önerilerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkürler

OmrAtlkn

Ömer Can ATILKAN
Elit Apaçi
19 Tem 2019
158
83
885
29
Kastamonu
Marka
Volkswagen
Forumda aynı konudan sürülerce var ama yinede yazayım, bu fiyat bandında en optimum araçtır bana göre :
Şey ben çalışıyorumda foruma hızlıca bi göz attım ama hep 40 bin olarak görmüştüm kusura bakmayın. Konuyu ben açıyım cevaplara hızlıca bakabiliyim istedim öneriniz için teşekkür ederim baktım araca ama biraz daha şık bi tasarım düşünüyorum tabi zevkler ve renkler tartışılmaz

tequila

Profesör
12 Kas 2017
1,452
841
1,920

OmrAtlkn

Ömer Can ATILKAN
Elit Apaçi
19 Tem 2019
158
83
885
29
Kastamonu
Marka
Volkswagen
tipi iyi olsun diyor hemde
tipi iyi az yaksın çok kaçsın sorun çıkartmasın bütçe 30000 zor bence en az 1 kriterden vazgeçmelisin arkadaş
Yakıtı az olsun diye bişey yazmadım bu fiyattaki araçlar zaten aynı yakar üç aşa beş yukarı dedim beni için önemli olan iyi kaçsın tipide güzel olsun. Dikkatli okuyun yargılarken

Son düzenleme:

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,939
7
51,186
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Şu araba özellikle önden yaptığı kaza için iyi bir ekspertize sokulursa ve mevcut durumu sorunsuzsa alınır. Basınca yürümesi konusuna kefilim. :) Tipi tarzı filan da yerindedir.

OmrAtlkn

Ömer Can ATILKAN
Elit Apaçi
19 Tem 2019
158
83
885
29
Kastamonu
Marka
Volkswagen
İyi kaçan bi araba istemiştim ama yani şuan bi düşündümde arkadaşlar ben pek hız yapan birisi değilim makyaj benim için daha önemli bu yüzden hani hız olarak beni öyle üzmesin bayırlarda bogulup tıkanıp kalmasın yeterlidir.

Örnek olarak; 1.6 toyota corolla var mesela babamda gayet yeterli oluyor performans olarak.

Son düzenleme:

facelift

Asfalt Kurutucu
29 May 2019
180
152
635
34
Marka
BMW
Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım