KAPALI 30 bin lira araç önerilerinizi bekliyorum..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

OmrAtlkn

Ömer Can ATILKAN
Elit Apaçi
19 Tem 2019
158
83
885
29
Kastamonu
Marka
Volkswagen
Merhaba ben Ömer, çok önceden bu forumda vardım hatta babama bi araç alırken baya yardımı dokunmuştu buranın bana fakat uzun bir süre yoktum kullanıcı adımı şifremi bulamadım yeni hesapla geldim. Konuya geçeyim;
Aylık gelirim 4 bin lira 9 eylülde evleniyorum ve bir araç almak istiyorum limitim 30 bin lira, HB taraftarıyım gaza yüklendiğimde araç uzasın istiyorum, yakıt olarak bu fiyatlarda zaten HB araçlar üç aşağı beş yukarı aynı yakar diye düşünüyorum o yüzden dış görünüşü ve seriliğine önem veriyorum tabi sürekli arızada vermesin yani 😊 tavsiyelerinizi önerilerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkürler

OmrAtlkn

Ömer Can ATILKAN
Elit Apaçi
19 Tem 2019
158
83
885
29
Kastamonu
Marka
Volkswagen
Kazasız alfa romeoİlan No: 709334578
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-alfa-romeo-kazasiz-alfa-romeo-709334578/detay

Bütçenizin bir tık üzerine mk2 147 leri düşünebilirsiniz. (İlan örnektir) Yakın akrabam 200.000 leri sıkıntısız devirdi. Sıradan olmayan bir aracı düşük bütçeye istiyorsanız düşünün derim. Sorunuz olursa cevaplayabilirim
Bu araçta listemde ama bunun parça sıkıntısını yaşar mıyım acaba diye düşünüyorum Kastamonu'da ustası var mı onu bile bilmiyorum

facelift

Asfalt Kurutucu
29 May 2019
180
152
635
34
Marka
BMW
Bu araçta listemde ama bunun parça sıkıntısını yaşar mıyım acaba diye düşünüyorum Kastamonu'da ustası var mı onu bile bilmiyorum
Hocam parça sıkıntısı olan bir araç değil. En kötü internetten bütün parçaları getiriyorlar fakat bu araçtan anlayan bir usta mutlaka şart onu söyleyebilirim. Ustasını iyi araştırmak lazım

Munferit

Panpa
Destekçi
Beta Programı
21 Eyl 2018
1,724
6,779
4,070
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Stilolar aklımda ve listemdede yer alıyo beğendiğim bi ara.
Hemen verelim garaj başlığındakini.

İşin şakası bir tarafa, günümüzde parça sıkıntısı yaşayacağınız pek araba yok. Internet elimizin altında, en bulamadığınız parca 2 haftada istediğiniz ülkeden elinizde. Parçası bir iki tık pahalı olur orası ayrı, ama farklı ve keyifli bir araba kullandığınızı düşünerek bunu tolere edersiniz. En azından benim görüşüm bu yönde.

OmrAtlkn

Ömer Can ATILKAN
Elit Apaçi
19 Tem 2019
158
83
885
29
Kastamonu
Marka
Volkswagen

Sari

Profesör
2 Ocak 2018
951
1,428
2,020
Edirne
Marka
Opel
Bence sizin kriterlerinizi rahatlıkla karşılıyacak bir araba 70hp düşük gibi gelebilir ama turbo dizel olduğundan dolayı ara hızlanmaları filan çok iyidir 👍
CRDİ Corsa da ilk defa duyuyorum :D Bu çoğu galerici ne alıp sattığını bilmiyor arkadaş. 30 bin tllik araç önerisine gelirsek Megane1,Clio 1.6 Dynamique, 1.7 dti corsa olabilir :D

OmrAtlkn

Ömer Can ATILKAN
Elit Apaçi
19 Tem 2019
158
83
885
29
Kastamonu
Marka
Volkswagen
Son düzenleme:

OmrAtlkn

Ömer Can ATILKAN
Elit Apaçi
19 Tem 2019
158
83
885
29
Kastamonu
Marka
Volkswagen
Son düzenleme:

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,005
7
51,304
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
1.4'leri nasıldır peki ben 2.0 focus alcam sanırım ya temiz
Acil...Sahibinden...Değişensiz...STİlan No: 711729968
https://www.sahibinden.com/ilan/vas....sahibinden...degisensiz...st-711729968/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vas...-sport-trend-hatasiz-kusursuz-711827596/detay
Bu iki ilanı ekledim favoriye sizce nasıl?
Bu araçları lpg'li alacaksanız hiç almayın. Keyif aracı olacakken dert aracı olur başınıza, yok yere soğursunuz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım