KAPALI 30 bin lira araç önerilerinizi bekliyorum..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

OmrAtlkn

Ömer Can ATILKAN
Elit Apaçi
19 Tem 2019
158
83
885
29
Kastamonu
Marka
Volkswagen
Merhaba ben Ömer, çok önceden bu forumda vardım hatta babama bi araç alırken baya yardımı dokunmuştu buranın bana fakat uzun bir süre yoktum kullanıcı adımı şifremi bulamadım yeni hesapla geldim. Konuya geçeyim;
Aylık gelirim 4 bin lira 9 eylülde evleniyorum ve bir araç almak istiyorum limitim 30 bin lira, HB taraftarıyım gaza yüklendiğimde araç uzasın istiyorum, yakıt olarak bu fiyatlarda zaten HB araçlar üç aşağı beş yukarı aynı yakar diye düşünüyorum o yüzden dış görünüşü ve seriliğine önem veriyorum tabi sürekli arızada vermesin yani 😊 tavsiyelerinizi önerilerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkürler

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
😞 ya şimdi ben 24 yaşındayım bi sıkıntı çıkmazsada pazartesi evleniyorum, yani hem eşimi alıp gezebileceğim hem çıkıp biraz gazlayabileceğim bi araç arıyorum acıkcası
Hayırlı uğurlu olsun hocam evlilik arefesinde hazırlığınızı düğününüzü yapınız gerisi kolay iş, ama 1.6 16v Clio 2 leri de 1.4 16v leri de öneririm.TR şartlarında low cost warmhatchlerdir benim gözümde.

OmrAtlkn

Ömer Can ATILKAN
Elit Apaçi
19 Tem 2019
158
83
885
29
Kastamonu
Marka
Volkswagen
S
Hayırlı uğurlu olsun hocam evlilik arefesinde hazırlığınızı düğününüzü yapınız gerisi kolay iş, ama 1.6 16v Clio 2 leri de 1.4 16v leri de öneririm.TR şartlarında low cost warmhatchlerdir benim gözümde.
Sağolasın şuan alacağım araç bu ikisinden birisi gibi duruyor ama bakalım bide temiz bulmak lazım

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,824
26,081
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Şu iki araç nasıl sizce ?

ihtiyaç dan acil satlıkİlan No: 727794484
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-ihtiyac-dan-acil-satlik-727794484/detay

CLİO 2 SPORT 1.6 16 valfİlan No: 724413660
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-clio-2-sport-1.6-16-valf-724413660/detay

200.000 km yüksek mi bu araçlar için ?
Arkadaşlar şu araç iyi gibi sizin düşünceleriniz nedir ?

200bin km normal bu arabalar için. Ben olsam ilk ilan hariç aramazdım bile biraz yanlış ellere düşmüş gibi 2. Ve 3. Araba

OmrAtlkn

Ömer Can ATILKAN
Elit Apaçi
19 Tem 2019
158
83
885
29
Kastamonu
Marka
Volkswagen

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,942
7
51,190
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Şuan clio ve corsa arasındayım. Bütçemi biraz daha kısmam gerekti maks 25 verebilirim clio ve corsa hakkında bilgi verebilecek var mı ?
😞 ya şimdi ben 24 yaşındayım bi sıkıntı çıkmazsada pazartesi evleniyorum, yani hem eşimi alıp gezebileceğim hem çıkıp biraz gazlayabileceğim bi araç arıyorum acıkcası
O zaman bütçeyi 20.000 içerisinde tutun. O bütçede gazlanacak ne bulursanız onu alın. Kalan 5.000'i de eşinizle yollarda sersefil olmamak için aracın kapsamlı ilk bakımına harcayın. Yolda kalmak sıkıntılı bir durum. Yanında sevdiklerinle birlikte yolda kalmak daha da sıkıntılı durum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım