KAPALI 30 bin lira araç önerilerinizi bekliyorum..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

OmrAtlkn

Ömer Can ATILKAN
Elit Apaçi
19 Tem 2019
158
83
885
29
Kastamonu
Marka
Volkswagen
Merhaba ben Ömer, çok önceden bu forumda vardım hatta babama bi araç alırken baya yardımı dokunmuştu buranın bana fakat uzun bir süre yoktum kullanıcı adımı şifremi bulamadım yeni hesapla geldim. Konuya geçeyim;
Aylık gelirim 4 bin lira 9 eylülde evleniyorum ve bir araç almak istiyorum limitim 30 bin lira, HB taraftarıyım gaza yüklendiğimde araç uzasın istiyorum, yakıt olarak bu fiyatlarda zaten HB araçlar üç aşağı beş yukarı aynı yakar diye düşünüyorum o yüzden dış görünüşü ve seriliğine önem veriyorum tabi sürekli arızada vermesin yani 😊 tavsiyelerinizi önerilerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkürler

OmrAtlkn

Ömer Can ATILKAN
Elit Apaçi
19 Tem 2019
158
83
885
29
Kastamonu
Marka
Volkswagen
fiyatı baya uyguna gelmiş hayırlı olsun diyelim. Neden içinize sinmedi aceba ?
Şekil olarak pek beğenmedim kaportasında çok fazla güneş yanığı var dedemin bi tanıdığından aldık yani alırken nedense bi galeyana geldim garip bi şekilde alma isteği doğdu içimde aldım ekspere dahi sokmadık yürüründe sıkıntı yok tanıdık diye aracı aldım geldim motor ustasına götürdüm motoru tutuşmuş bunun söndürmüşler dedi zaten kaporta olarak içime sinmemişti iyice soğudum araçtanda

Gökhan61

Gökhan K.
Panpa
Beta Programı
21 Eyl 2016
1,493
1
4,780
4,070
41
Trabzon
Marka
Renault
O fiyat aralığında hem öyle olsun hem böyle olsun deme gibi bir lüksünüz yok net olarak söylüyorum bunu. Gözünüzü kapatın akışına bırakın diyebilirim sadece. Maalesef ülke şartları malum durum bu. Ben 30bin e kadar kendi aracımdan daha güvenli daha donanımlı ve güzeli yok diye 16bin e aldığım arabama 20bin harcadım. Sizde bunu yapabilecek maddiyat zaman ve cesaret yoksa boşuna kriter belirlemeyin.

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Şekil olarak pek beğenmedim kaportasında çok fazla güneş yanığı var dedemin bi tanıdığından aldık yani alırken nedense bi galeyana geldim garip bi şekilde alma isteği doğdu içimde aldım ekspere dahi sokmadık yürüründe sıkıntı yok tanıdık diye aracı aldım geldim motor ustasına götürdüm motoru tutuşmuş bunun söndürmüşler dedi zaten kaporta olarak içime sinmemişti iyice soğudum araçtanda
Soğumanızı gerektirecek bir durum yok, bir 2001 model tek parça boyalı bir Palio’yu o paraya aldıysanız sevinmeniz gerekir.Güneş yanıkları ise doğal olarak boyasız istemenin sonucu yani hem güneş yanığı olmasın hem de boyasız olsun öyle bir dünya henüz yaratılmadı.-beyaz/bej renk hariç :), Açıkcası ben eski bir araçta özellikle güneş yanığı arıyorum ki saçma sapan boya tadilatlarına girişilmemiş ve çıplak kaporta kalmış olsun.

Sizi iyi hissettirmek için söylemiyorum fakat aldığınız o paraya bu forumda bir çok kişi aracı sizden alır, ben de dahil.Tek parça boyalı 217 bin de orijinal Palio’yu 18.5 a beğenmemek bilemedim.

Motor mekanik bir parçadır isterseniz komple yaptırın 5 bin₺ dan fazla para tutmaz ama bir aracın kaportası hurdaya kadar yanında gider o sebepten bir aracın en önemli parçası kaportası yani kasasıdır.

Son düzenleme:

OmrAtlkn

Ömer Can ATILKAN
Elit Apaçi
19 Tem 2019
158
83
885
29
Kastamonu
Marka
Volkswagen
O fiyat aralığında hem öyle olsun hem böyle olsun deme gibi bir lüksünüz yok net olarak söylüyorum bunu. Gözünüzü kapatın akışına bırakın diyebilirim sadece. Maalesef ülke şartları malum durum bu. Ben 30bin e kadar kendi aracımdan daha güvenli daha donanımlı ve güzeli yok diye 16bin e aldığım arabama 20bin harcadım. Sizde bunu yapabilecek maddiyat zaman ve cesaret yoksa boşuna kriter belirlemeyin.
Valla 16 bine aldıgın araba içine sinen bi arabaymış demekki 20 bin harcamışsınız benim aradıgım araç tipleri belliydi zaten ama palio pek içime sinmedi aile baskısıyla aldım denilebilir eşim acemiliğini atsın zaten değiştirmeyi düşünüyorum

OmrAtlkn

Ömer Can ATILKAN
Elit Apaçi
19 Tem 2019
158
83
885
29
Kastamonu
Marka
Volkswagen
Soğumanızı gerektirecek bir durum yok, bir 2001 model tek parça boyalı bir Palio’yu o paraya aldıysanız sevinmeniz gerekir.Güneş yanıkları ise doğal olarak boyasız istemenin sonucu yani hem güneş yanığı olmasın hem de boyasız olsun öyle bir dünya henüz yaratılmadı.-beyaz/bej renk hariç :), Açıkcası ben eski bir araçta özellikle güneş yanığı arıyorum ki saçma sapan boya tadilatlarına girişilmemiş ve çıplak kaporta kalmış olsun.

Sizi iyi hissettirmek için söylemiyorum fakat aldığınız o paraya bu forumda bir çok kişi aracı sizden alır, ben de dahil.Tek parça boyalı 217 bin de orijinal Palio’yu 18.5 a beğenmemek bilemedim.

Motor mekanik bir parçadır isterseniz komple yaptırın 5 bin₺ dan fazla para tutmaz ama bir aracın kaportası hurdaya kadar yanında gider o sebepten bir aracın en önemli parçası kaportası yani kasasıdır.
Teşekkür ederim yorumun, doğru söze ne denir 😊

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,843
26,149
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Valla 16 bine aldıgın araba içine sinen bi arabaymış demekki 20 bin harcamışsınız benim aradıgım araç tipleri belliydi zaten ama palio pek içime sinmedi aile baskısıyla aldım denilebilir eşim acemiliğini atsın zaten değiştirmeyi düşünüyorum
Acemilik atma varsa işin içinde en iyisi içe sinmeyen zaten :D

Apextasy

Takipçi
18 Haz 2019
3
1
20
24
Marka
Honda
Opel corsa c veya fiat punto düşünülebilir. Bahsettiğiniz uzama ihtiyacınızı pek karşılamaz ama diğer kriterlerde başarılıdırlar.

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Piyasasını takipte kalırsanız bulursunuz. Daha 10 gün önce temiz bi e30 coupe satıldı 26 bin liraya. O tür araçların piyasası sürprizlere açık.
O Karabükteki gri E30 318is in ön iki çamurlukta değişen vardı onu alan adam 1 yıl önce İstanbuldan 22 küsür bin ₺ ya aldı.İç döşemeleri vs orijinal değil ama parasına göre iyi bir araç fakat süper orijinal değil.

Bykeskinofk

Asfalt Kurutucu
22 Eyl 2016
4
1
545
Sorunsuz bir araç istiyorsanız temiz bir fiesta bulun hem tipi kötü değil hem de iyi kaçar. Sizi bilmem ama ben dizel araç tavsiye ederim yokuşlarda bayılmamasını istiyorsanız. tabiki bulacağınız aracın bakımlarının düzenli yapılmış olması gerekir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım