KAPALI 30 bin lira bütçeye yakışıklı araba

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dthhasan

Hasan H Ayan
Sanmıyorum :)
Beta Programı
23 Ara 2017
4,263
16,096
5,720
çanakkale
Marka
Renault
Merhaba herkese.30 bin tl bütçe ile yakışıklı bir araba arıyoruz.amacımız 30 binlik araba olsun ama şık hissettirsin ucuz görünmesin. araç için bu özellikler olmazsa olmaz.yakıt tüketimi önemli değil yol tutuş umrumuzda değil parça pahalılığıda şimdilik bizi bağlamıyor önceliğimiz manuel olması ve yolda kalmaması.
Aklıma gelen araçlar hemen hemen herkesin çok çirkin bulduğu ama bana göre güzel bmw compact eski audi a3 alfa romeo 147.
Bir arkadaşımın mesleği ve yaşam tarzı icabı paparazilere bile yakalandığında retro diyebiliceği bir araç arıyoruz.Fikirleriniz benim ve dolaylı yolda T içinde çok önemli.Şimdiden teşekkür ediyorum.

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,808
26,043
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Madem parça ve yakıt gibi şeyler önemli değil, bu ara ünlüler arasında eski mercedesler moda. Şöyle bi baktım SE, S gibi veya 300E gibi modeller alınabiliyor. Geneli otomatik ama manuel de hatrı sayılır sayıda var piyasaları da 20-30 arasında fena değil. Özetle bütçenin yettiği 80-90 model arası mercedesler diyeyim. Ortalama üstü kondisyonla yolda da bırakmaz herhalde

Aklıma bikaç model daha geldi ancak çoğu otomatik olduğundan onlardan birini örnek atayım detayına siz bakarsınız

Son düzenleme:

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Yazacağım araçların güncel fiyatlarını, o fiyata alınanlardan hayır gelir mi vs. bilmiyorum, beyin fırtınası olarak düşünebilirsiniz.

Alfa Romeo 147, 156
Fiat Stilo coupe, Fiat Coupe
Hyundai Coupe
Rover modelleri
Bir çok kişiye hitap etmese de bence gayet iyi görünüşü olan Volvo S70, 850 vb. seriler.

Bir de yüksek araç seviyorsa Jeep CJ serisi, Land Rover Defender. Bunların da en ucuzundan en pahalısına dikkat çekiyor. Özellikle CJ.

60e4a805cbeac938c6570fcb75770760.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım