KAPALI 300 bin bütçe ile otomobil tavsiyesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aserdar05

Senkromeççi
2 Haz 2020
8
0
60
36
Ankara
Marka
Audi
Arkadaşlar 300 bine kadar bütçem var. Yeni Mercedes A serisini istiyorum aslında ama 0km AMG paket bütçemi aşıyor. 0km Style paket(birkaç ekstra donanımla) ya da 2. el AMG paket seçeneklerim arasında. Diğer 2 seçenek de Peugeot 508 ve yeni BMW 1 serisi. Sizlerin düşüncesi nedir acaba?

aserdar05

Senkromeççi
2 Haz 2020
8
0
60
36
Ankara
Marka
Audi
Arkadaşlar 300 bine kadar bütçem var. Yeni Mercedes A serisini istiyorum aslında ama 0km AMG paket bütçemi aşıyor. 0km Style paket(birkaç ekstra donanımla) ya da 2. el AMG paket seçeneklerim arasında. Diğer 2 seçenek de Peugeot 508 ve yeni BMW 1 serisi. Sizlerin düşüncesi nedir acaba?
Bir diğer seçeneğim de yeni A3 ün gelmesini beklemek ama ülkemiz şartlarında o zamana fiyatlar ne olur bilemiyorum.

Samed M.

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,347
3,278
3,770
24
Antalya
Marka
Hyundai
Eski A ve CLA kazık gibi deniyordu. CLA'yı bizzat test ettim, sanırsın yay değil makas var altta o kadar sertti ki anlatamam. Hâlâ öyleyse bence A serisi alınmaz.

508 diyorum. A serisi görünce dönüp bakmam ama 508 görünce ağzım açık kalıyor.

aserdar05

Senkromeççi
2 Haz 2020
8
0
60
36
Ankara
Marka
Audi
Yeni A serisi eskisi gibi sert değil konforlu sayılabilir hatta. Ama Mercedes bayiinde araç az ve 1 kuruş inmiyorlar. 0km Mercedes'i seçeneklerimden çıkardım. BMW 1 serisini de pek beğenmiyorum. 508 ve A serisi arasındayım şuan.

funtroverted

Profesör
Beta Programı
8 Eyl 2016
122
157
1,235
32
“O paraya passat alınır”cılar gelmeden ben olsam bu piyasada hiçbirşey almazdım. İlla almak gerekliyse de 508 doğru bir tercih olacaktır :)

inzfatih

Fatih
Panpa
16 Eyl 2016
2,062
4,348
4,220
varsova
Marka
Porsche
ikinci el temiz az kilometrede AMG yada guncel olmayan kasa arkadan itis ZF sanzimanli Mpaket 1 serisi alinabilir diye dusunuyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım