kilic.6hasan

Takipçi
26 Haz 2019
2
0
10
33
Marka
Renault
merhabalar,

eşimin kullanması için 30k-35k fiyata aralığında araç bakıyorum. yılda ortalama 10000 km yapacağımı tahmin ediyorum.araçta aradığım özellikleri aşağıda sıralıyorum:

- yakıttan tasarruf edebilceğim dizel yada lpg
-sorunu az olan,geri satarken piyasası olan bi araç
-otomatik olması tercih sebebi
-210-220k km fazlası olmayan

düşündüğüm araçlar , focus1, 2006 kasa fiesta , golf4 , megane2 . bu araçlar hakkında fikir sahibi olan arkadaşların + yada - yorumlarını bekliyorum.

bu araçlar dışında tavsiye ettiğiniz araçlarada bakabilirim. herkese yorumları için teşekkürler.

Rexia

Elit Apaçi
16 Kas 2017
95
30
970
Düşündüğün araçlar dan sadece Golf4 kullandım yakıttı ne çok az nede çok denilebilir tatminkardır, zaten golf4 satarken sorun olmayacağı kesindir, tek sorun elindeki para ile aradığın km de golf bulmak zor :) diğer araçlarla ilgili bir fikirde bulunamam ama forumda muhakkak diğer düşündüğün araçları kullanan kullanıcılar vardır.

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,639
2
9,530
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Orada alınacak en güzel araç MEGANE olacak :) Hem LPG uyumu hem TK şanzıman 4 ileri sorunsuzluğu var :) tabi bakılmış bir araç olması lazım.

Fiestaların yalıtımı berbat o kasalarda
Focus1 çok eskidi ve 30-35 kağıt para verilemez kesinlikle
Golf4 düzgün bulmak sorun oluyor , bulunursa güzeldir ama şahsen 35 bin o aracada vermem :D

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,824
26,080
5,720
Ankara
Marka
Skoda
bu dörtlü arasından megane dışındakiler kriterlerinizi pek karşılamaz gibi. Arkadaşların ekstra önerileri de değerlendirilebilir

Rexia

Elit Apaçi
16 Kas 2017
95
30
970
Alternatif olarak opel Corsa 2004-2006 da önerebilirim 1.3cdti yakıt olarak çok iyi arabanın ağırlığı düşük olduğundan 1.3 motor taşımakta da çok zorluk çekmiyo hatta para bile arttırabilirsiniz.

facelift

Asfalt Kurutucu
29 May 2019
180
152
635
34
Marka
BMW
Hocam daha önceki yorumlarda da birkaç kere önermişliğim var. İsteklerinizin tamamını karşılamıyor ama sizin konumunuzdaki bir arkadaşım Alfa 147 aldı. Hem bu fiyatlara temiz bulunabiliyor. Hem baktığınız araçlardan çok daha yeni model. Sıkıntısız kullanıyor şu an. Düşünebilirsiniz

Bu fiyatlara focus 1 almak mantıklı değil. Golf ün temizi çok zor. Megane 2 ise 147 ile kıyaslanamayacak bir araç bana göre

Son düzenleme:

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,939
7
51,186
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
merhabalar,

eşimin kullanması için 30k-35k fiyata aralığında araç bakıyorum. yılda ortalama 10000 km yapacağımı tahmin ediyorum.araçta aradığım özellikleri aşağıda sıralıyorum:

- yakıttan tasarruf edebilceğim dizel yada lpg
-sorunu az olan,geri satarken piyasası olan bi araç
-otomatik olması tercih sebebi
-210-220k km fazlası olmayan

düşündüğüm araçlar , focus1, 2006 kasa fiesta , golf4 , megane2 . bu araçlar hakkında fikir sahibi olan arkadaşların + yada - yorumlarını bekliyorum.

bu araçlar dışında tavsiye ettiğiniz araçlarada bakabilirim. herkese yorumları için teşekkürler.
O paralara sorunu az araba arıyorsanız C sınıfını unutun, direk B sınıfı arabalara bakın. Fiesta, Corsa, Polo, Yaris vs.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım