''308 GTi by Peugeot Sport'' Çizimi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

UlasOzcan

Asfalt Kurutucu
27 Eyl 2016
13
38
595
Ankara
Merhaba Otopark.com ailesi :)
Yaklaşık 10 saat süren 308 GTi by Peugeot Sport çizimim sizlerle. Yapımında Copic marker kullandım. Kullandığım kağıt A4 boyutunda (250gr). Sıraki çizimim Bmw M4 GTS olacak. Ondan sonraki çizimde önerilerinizi yorum olarak yazarsanız çok sevinirim. 2016 model yeni çıkmış veya çıkacak olan araç önerilerinizi bekliyorum. İyi seyirler :)
İnstagram hesabım: @ulas_ozcan_art
Youtube Kanalım: /ulasozcancizim

Ekli dosyalar

• otopark için.jpg
    otopark için.jpg
    976.3 KB · Görüntüleme: 273

UlasOzcan

Asfalt Kurutucu
27 Eyl 2016
13
38
595
Ankara
Hocam elinize sağlık çok güzel olmuş:rolleyes:
Elinize sağlık başarılı bir çalışma olmus
Bu çizimler tamamen yetenek ürünü mü yoksa belli teknikler öğrenilerek de yapılabilir mi ?

Güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederim. @VONALI MURAT Yaklaşık 5 yıldır aralıksız çiziyorum. Hem sabır, hem teknik, hem yetenek hepsi bir arada diyelim.

mecagil

Profesör
9 Eki 2016
670
1,139
2,320
Ankara
Marka
Ford
instagramda denk geldim daha önce hesabınıza. çok başarılı çizimler var, elinize sağlık

hovard

Asfalt Kurutucu
31 Eki 2016
43
88
635
Kırmızı ya da siyah bi RCZ R çizerseniz çok berhudar olurum :D

UlasOzcan

Asfalt Kurutucu
27 Eyl 2016
13
38
595
Ankara
instagramda denk geldim daha önce hesabınıza. çok başarılı çizimler var, elinize sağlık
Müthiş olmuş. Videosu yok mu bunun?
Müthiş derecede çok güzel olmuş eline sağlık
Elinize sağlık çok iyi olmuş
Kırmızı ya da siyah bi RCZ R çizerseniz çok berhudar olurum :D

@assettocorsaa Vizelerim nedeniyle masada teknik çizim kağıtlarım falan vardı ortalık karışık olunca videoya almadım , sadece arka farını hızlandırmadan yarım saatlik video şeklinde yaptım. Şu anda Youtube ye Upload ediyorum muhtemelen yarına paylaşacağım :D

Yorumlarınız için çok teşekkür ederim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım