KAPALI BMW 320i ED Cold Startta Devir Dalgalanması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Losturcos

Asfalt Kurutucu
11 Haz 2019
61
34
520
31
Tokat - Mersin
Marka
BMW
Merhabalar , 2 haftadır bu sıkıntı ile uğraşıyorum. Sadece cold startta yapıyor bu sıkıntıyı. Devir dalgalanması yapıyor, araba da hıırrr hırrr hırr ediyor 4 5 saniye sonra düzeliyor ta ki sabah tekrar cold start yapana kadar. Şöyle bir detay var. Sabah cold start yaptım bugün devir dalgalanma başladığında gaza biraz bastım 5bin devire kadar bıraktım sonra kesti dalgalanmayı, normalde döndü hemen. Video atmama gerek yok sanırım zaten sorun açık.

Bu sorun dışında arabada en ufak performans kaybı vs hiç birşey yok

Bugüne kadar ; Mavi roleyi değiştik çözüm sağlamadı. Ustam benzin pompasının da sağlam olduğunu söyledi. Alakası yok ama bujiler yeni değişti. Akışmetre fln temizlendi. Bunların hiçbiri çözmedi. Acayip derece canım sıkılıyor. Neden yapar nereyi değişelim ? Daha önce aynı sorunu yaşayan var mı ?

Son düzenleme:

recruit

Tan
Asfalt Kurutucu
6 May 2020
65
23
670
38
Ankara
Marka
BMW
Akü ye baktırdınız mı voltajını kontrol ettirin azda olsa zayıfladığında bile yapabiliyor böyle sorunlar birde enjektörlere baktırın derim enjektörden de yapabiliyorlar ben bunları duydukça 320d den 320ied ye bu yüzden geçmek istemiyorum inşallah sorunu en kısa zamanda çözersiniz

Losturcos

Asfalt Kurutucu
11 Haz 2019
61
34
520
31
Tokat - Mersin
Marka
BMW
Akü ye baktırdınız mı voltajını kontrol ettirin azda olsa zayıfladığında bile yapabiliyor böyle sorunlar birde enjektörlere baktırın derim enjektörden de yapabiliyorlar ben bunları duydukça 320d den 320ied ye bu yüzden geçmek istemiyorum inşallah sorunu en kısa zamanda çözersiniz
1.5 ayı geçti mücadelem. Ista p den bazı değerlere baktı ustam herşey iyi valla abi dedi. Akü voltajı normal sorun yok

Losturcos

Asfalt Kurutucu
11 Haz 2019
61
34
520
31
Tokat - Mersin
Marka
BMW
Evett suçlu bulundu, siklon valfi. Yırtılmış hava yapıyor ve yağ kaçırmaya başlamış. Tr de satılmadığı için amazondan sipariş verdim 15 güne gelecek. Yaklaşık 2 aydır gece gündüz kendime dert ettiğim araştırdığım dandik plastik bu. Kimsenin aklına gelmeyecek bir parça. Sağolsun YouTube dan iletişime geçtiğim Ünal isimli arkadaş sayesinde çözdük sanırım
1D00EDE2-70B8-4615-A527-58D6B0346310.jpeg

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım