KAPALI 35.000-45.000TL Arası Araç Önerisi

Furkan

Takipçi
2
27
Marka
Tofaş
İyi günler, yeni araç alma arifesindeyim 3 kişilik bir aileyiz sanırım hatchback 5 kapı bir araç işimi görür. Siz değerli forum üyelerinin de tavsiyelerini bekliyorum, malumunuz araç almak yada satmak gerçekten çok sıkıntılı bir süreç haline geliyor hangi marka, hangi model, hangi donanım seviyesi, ve buna benzer bir çok ayrıntının içerisinde boğuluyorsunuz bir anda bu süreçte sizlerinde önerilerine açığım.

ek 1 : Tabiki herkes gibi benimde aklımda bir kaç model var (Opel Astra H 2004-2006, Honda Civic Vtec2 2002-2006, Toyota Auris 2004-2007)
ek 2 : 150.000 km yi geçmemiş çok büyük kazası olmayan değişen boyası çok olmayan temiz araçlar tercihimdir.
ek 3 : Donanım olarak; Hız sabitleme, otomatik silecek ve far çalıştırması, park sensörü, v.b. donanımlara sahip araçlar tercihimdir
ek 4 : Her ne kadar hatchback bir araç bakıyor olsamda gönlüm hep sedan da büyük araçlara bi ayrı ilgim var.

Clio 4 icon paket öneririm dediğiniz özellikler fazlasıyla var.dedikodulara kulak asmazsanız 0.9 motoru mutlu eder sizi.sedan olarak bir önerim yok.

Clio 4 icon paket öneririm dediğiniz özellikler fazlasıyla var.dedikodulara kulak asmazsanız 0.9 motoru mutlu eder sizi.sedan olarak bir önerim yok.
Clio 4 icon 0.9 tce motorlu araçlar güzel araçlar yakıtıda çok iyi lpg de takılabiliyor fakat fiyatları beni aşıyor ben araç tutarının bir miktarını kredi kullanarak alacağım ve bütçem maksimum çok zorladığım haliyle 45.000 TL oluyor