KAPALI 35.000tlye kadar araba

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ismail523

Taklacı Güvercin
12 Kas 2017
13
3
295
herkese merhaba. 35000tlye kadar 2007 model ve üzeri benzinli manuel araç arıyorum.ne önerirsiniz ?

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,599
18,379
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
35000 tl ve 2007 model üstünde olunca B segmenti seçeneklere bakmak daha mantıklı oluyor.İlk arabaysa parçası kolay bulunabilir ve masrafsız olmaması gerekir bence.Fiesta mk7 kasa bakılabilir,İbiza bakılabilir,1.3 cdti Corsa D olabilir tercih sizin.Ama ben olsam Corsa D alırdım hem motoru multijet parçası bol az yakıyor fena da kaçmaz tam öğrenci arabası :)

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,005
7
51,307
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Benim imzamda linki olan babamın Fiesta'sı var ama en son ilanı kaldırtmıştı bana. Şu aralar arabasına dört elle sarılıyor. :) İsterseniz yine sorarım.

Benim tavsiyelerim de
model yılı ve donanımı yüksek Fiat Punto,
2009 ve üstü Ford Fiesta(özellikle Titanium donanım düşünürseniz ilk gelen 2009'ları hiç önermem),
2012'ye kadar üretilen temizinden Renault Clio 3,
eski kasa makyajlı Hyundai i20 1.2,
2010-2013 arası VW Polo,
2008-2013 arası Skoda Fabia,
temizini bulmanız zor ama bulabilirseniz 2009 sonrası (tercihen atmosferik benzinli) Seat Ibiza
gibi B segmenti arabalar olur. Çünkü C segmentine bakmaya başlarsanız, mevcut bütçenizle baş ağrıtmayacak bir araba bulmanız çok çok zor.

@DuzboruDownpipe arkadaşımızın da dizel olarak önerdiği Opel Corsa D 'yi benzinli olarak öneremem çünkü 1.2 motorları ağır kasayı gerçekten çekemeyip gereksiz yere tüketimi arttırıyorlar, 1.4 motorları ise genel olarak biraz müsrif. Corsa'nın ideali dizel motorları veya opc gibi ekstra modelleridir.

Bir de forumda aşağıdaki başlık da var taze. Ona da arada göz atabilirsiniz.
https://www.otopark.com/forum/threads/35-40-bin-lira-arası-genç-arabası.5692/

ismail523

Taklacı Güvercin
12 Kas 2017
13
3
295
Herkese ayrı ayrı teşekkür ederim fiat punto 2012 model 75000kmde fiyatı 35bin değişen parça yok küçük boya varmış sizce uygun mudur ?

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,005
7
51,307
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Herkese ayrı ayrı teşekkür ederim fiat punto 2012 model 75000kmde fiyatı 35bin değişen parça yok küçük boya varmış sizce uygun mudur ?
Punto'larda kondisyon çok değişken. Önceki sahiplerinin kullanım tarzlarına göre perişan da olabilir, pırıl pırıl da olabilir. Arabanın iç-dış kondisyonuna göre değişir. Araç donanım olarak dolu ve temizse uygundur.

ismail523

Taklacı Güvercin
12 Kas 2017
13
3
295
Punto'larda kondisyon çok değişken. Önceki sahiplerinin kullanım tarzlarına göre perişan da olabilir, pırıl pırıl da olabilir. Arabanın iç-dış kondisyonuna göre değişir. Araç donanım olarak dolu ve temizse uygundur.
Teşekkürler ekspertiz yaptırsak net bilgi sahibi olabilir miyim yoksa göremediğimiz sorunlar çıkabilir mi ilk kez araç alacağım Hata yapmaktan çekiniyorum

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,005
7
51,307
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Teşekkürler ekspertiz yaptırsak net bilgi sahibi olabilir miyim yoksa göremediğimiz sorunlar çıkabilir mi ilk kez araç alacağım Hata yapmaktan çekiniyorum
Punto'larda iç mekan, yürüyen aksam ve motorun aksine çok narindir. İlk başta iç mekan kendini saldıysa oradan elemeye başlayabilirsiniz. :) Eğer temiz görürseniz ekspertizinizi de yaptırın tabii ama bunun yanında arabayla boş yolda tercihen maksimum hızına kadar çıkın. Çekmesi, titremesi vs.si varsa en iyi o şekilde kendisini belli eder. 5bin lira tramer kaydı olan arabayı peşinen elemeyin. Kalıcı hasar almamış olabilir, sadece değişen parçalarla temiz onarım görmüş olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım