Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Slipknot

Düz Yol Gazcısı
29 Tem 2019
22
22
195
32
Merhaba arkadaşlar 26 yaşındayım izmirde yaşıyorum konulara dünden bu zamana özellikle benim belirttiğim fiyat aralıklarına baktım fakat herkes ayrı kafa yapısına sahip olduğu için tam fikir sahibi olamadım.

Arabalardan da pek anlamadığım için buraya konu açma gereğinde bulundum. Hoşuna giden araba markaları hyundai i20,renault clio 3 ve astra hb ler.

Siz değerli büyüklerimin tavsiyelerini istiyorum

Yoksa daha düşük model ve uygun fiyatta mı araba almalıyım ? Düşünceleriniz neler?

izmir oto

Taklacı Güvercin
14 Tem 2019
90
35
445
44
Merhaba arkadaşlar 26 yaşındayım izmirde yaşıyorum konulara dünden bu zamana özellikle benim belirttiğim fiyat aralıklarına baktım fakat herkes ayrı kafa yapısına sahip olduğu için tam fikir sahibi olamadım.

Arabalardan da pek anlamadığım için buraya konu açma gereğinde bulundum. Hoşuna giden araba markaları hyundai i20,renault clio 3 ve astra hb ler.

Siz değerli büyüklerimin tavsiyelerini istiyorum

Yoksa daha düşük model ve uygun fiyatta mı araba almalıyım ? Düşünceleriniz neler?
Bence içlerinde en mantiklisi Clio satması kolay yakıtı az parçası ucuz.

Slipknot

Düz Yol Gazcısı
29 Tem 2019
22
22
195
32
Fikirleriniz için teşekkür ederim en beğendim Puntoyu direksiyon sınavındayken kullandırmışlardı çok memnun kalmıştım. Bana önerebileceğiniz ilanlar var mıdır ? 1,3 1,6 vites değişeni olup olmaması boyalı olması gibi özelliklerde nelere dikkat etmeliyim?

muhammed37

Panpa
17 Haz 2018
2,630
2,857
4,020
İstanbul
Marka
Yok
Fikirleriniz için teşekkür ederim en beğendim Puntoyu direksiyon sınavındayken kullandırmışlardı çok memnun kalmıştım. Bana önerebileceğiniz ilanlar var mıdır ? 1,3 1,6 vites değişeni olup olmaması boyalı olması gibi özelliklerde nelere dikkat etmeliyim?
Arabaların tamponu değişebilir camurluklari boyanabilir bunlar çokta onemli sayılmaz dikkat etmeniz gereken en önemli şeyler direklerde tavanda boya saside sıkıntı olmaması

mrtkap

Profesör
8 Ara 2017
890
1,617
2,320
İst.
Marka
Ford
Eğer acemi değilsen Corolla HB her açıdan tatmin eder fakat acemiysen önermem parça fiyatları Vaglardan bi tık pahalı Punto evo, Clio vs mantıklı seçenekler olur bu durumda

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,824
26,080
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Punto için soruyorsanız sadece 1.3 dizel ve manuel olanını öneririm. Grande Punto 1.3 multijet active daha yeni model daha az donanımlıdır. Biraz daha eski model (2-3yıl) olsun dolu olsun derseniz dynamic bakın. Punto evo da tercih edilebilir daha modern duruyor (ben sevmiyorum tasarımı ama kişiseldir) ilan olarak bu kriterlerde kendi şehrinizde aratırsanız 35-45 arasına rahat bulursunuz 100-150bin km aralığında.

Slipknot

Düz Yol Gazcısı
29 Tem 2019
22
22
195
32
Teşekkür ederim öneri ve görüşleriniz için son olarak punto evo ve clio arasında kararsız kaldım. Punto evo sport model olduğu için görünüşü daha cazip geliyor.Araba piyasası şuan uçmuş durumda eylül ekim gibi arabaların fiyatlarının düşmesini bekliyorum. Umarım beklediğim fiyatta bir araç bulabilirim.

Slipknot

Düz Yol Gazcısı
29 Tem 2019
22
22
195
32

Slipknot

Düz Yol Gazcısı
29 Tem 2019
22
22
195
32

Fiesta larda hoşuma gitmeye başladı hala arayışa devam hem bütçemi ayarlamak açısından hem piyasayı daha iyi kavramak açısından daha beklemem gerekiyor sanırım.

Özellikler konusunda daha az sorun çıkartabilecek araçlardan sanırım. Birde ikamet ettiğim yer yokuş çok olduğundan kaç motor olduğuyla alakalı problem yaşıyorum. Etrafımdaki insanlar 1,2 ve altı bakma diyorlar alacaksan 1.4 1.6 motor al şeklinde konuştukları için ikilemde kalıyorum..

Etrafımda bilgi sahibi insan çok az olduğu için sizlerden yardım bekliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım