KAPALI 40.000 - 45.000 TL Arası Spor Görünümlü HB Otomatik Araba Önerisi ?

Muh06

Taklacı Güvercin
10 Nis 2019
75
8
445
Merhabalar ilk aracım olacak. Acemiliğimi atıp 1 yıl kullanıp sonra daha iyi bişey almayı düşünüyorum. Sorunsuz masrafsız içi dışı güzel spor görünümlü bir otomatik araba istiyorum ne önerirsiniz?

Muh06

Taklacı Güvercin
10 Nis 2019
75
8
445
Yetersiz bilgi vermişsiniz daha açık olun :)
Görünüşü içi dışı güzel olsun yeterli. Zaten genelde şehir içi kullanacam ev ile iş arası git-gel 20 km günlük. Yıllık 8-10 bin km anca yaparım. Şanzımanı sıkıntısız olursa kronik sorunları olmayan masrafsız bir araç memnun eder beni :)

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,692
2
9,626
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
A3
Civic Type-S
Punto

benim aklıma gelen spor gibi görünen en azından 3 kapılısı olan araçlar :) göz atabilirsiniz.

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,852
26,177
5,720
Ankara
Marka
Skoda
A3
Civic Type-S
Punto

benim aklıma gelen spor gibi görünen en azından 3 kapılısı olan araçlar :) göz atabilirsiniz.
Bana kalırsa ilk araba otomatik olmamalı özellikle düşük bütçede. Hem sanayi şu bu gerekirse heves kaçırır moral bozar hem de manuele alışmış olursunuz. Bu nedenle ille de otomatik derseniz puntoyu eleyin bu listeden çok kötü bi otomatiği var diğerlerini ben de tavsiye ederim

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,692
2
9,626
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Bana kalırsa ilk araba otomatik olmamalı özellikle düşük bütçede. Hem sanayi şu bu gerekirse heves kaçırır moral bozar hem de manuele alışmış olursunuz. Bu nedenle ille de otomatik derseniz puntoyu eleyin bu listeden çok kötü bi otomatiği var diğerlerini ben de tavsiye ederim

Puntonun otomatiği civiclerin ishiftten iyidir :D

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,692
2
9,626
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Spor dediğin için clio hiç düşünmemiştim :D 1.6 motorlarına bakın en azından tam otomatik vites ve tüpe bayılan motor :D

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,692
2
9,626
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Bence 1 sene kullanıp satmayı düşünüyorsanız 1.6 tam otomatik cliolar mantıklı seçenektir sizin için piyasada güzel giden araçlar :)

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım