KAPALI 40.000 TL -110.000 TL Arasında Otomobil Önerisi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sarparas

Sarp ARAS
Taklacı Güvercin
28 Nis 2019
30
6
295
23
İstanbul
Marka
BMW
Arkadaşlar merhaba yeni bir araç alacağım babam galerici fakat ilk aracım olacağı için yüksek fiyatlı bir araç almak istemiyor, genç olduğum için aracımın güzel görünmesini istiyorum, çoğunda BMW 3.20, GOLF 7.5 tarzı araçlar onların araçlarına uyum sağlamak istiyorum ve çoğunun araçları yapılı araçlar, yardımcı olursanız çok mutlu olurum, aracın yakacağı yakıt, servis masrafları vb önemli değil.

Kagan

Driver
Panpa
8 Eyl 2016
1,263
2,245
2,570
Ankara
208 1.6 thp allure yazılımla 180hp falan oluyordur belki, dediğin araçlardan daha hızlı olacaktır.
olmadı dizel 208 de yazılımla oluyordur bir şeyler eminim

Samed M.

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,347
3,278
3,770
24
Antalya
Marka
Hyundai
Ufak bir yazılımla 3.20'ye saplarsın. Dijital klima, usb-aux girişi, yol bilgisayarı var. Sunroof bile var, yılan gibi gösteriyor makinayı. Güzel hoparlörlerle ses işini de çözersin, şeklin şahane oldu bile. Manuel al otomatikleri çok yakıyor.

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Arkadaşlar merhaba yeni bir araç alacağım babam galerici fakat ilk aracım olacağı için yüksek fiyatlı bir araç almak istemiyor, genç olduğum için aracımın güzel görünmesini istiyorum, çoğunda BMW 3.20, GOLF 7.5 tarzı araçlar onların araçlarına uyum sağlamak istiyorum ve çoğunun araçları yapılı araçlar, yardımcı olursanız çok mutlu olurum, aracın yakacağı yakıt, servis masrafları vb önemli değil.
Genç arabası diye bir şey yoktur, ihtiyaçlara göre araba vardır.

Tek ihtiyacınız aracın güzel görünmesi ise bana göre Peugeot RCZ çok uçuk saçık görünen estetik bir otomobil ama kime göre neye göre?Sizin için öyle mi bilemem?

Arkadaşların aracına uyum sağlamak için araba almak mantıklı bir hamle değil, sizin kendi seveceğiniz araçlarla onların arabası bir olmayabilir.

Gidersiniz bir Golf ya da BMW'yi onları sevdiğinizi düşünüyorum, 5-10 tl ye altın-gümüş kaplarsınız olur size genç işi araba...

Bense babanızın yanında biraz daha durmanızı yazları onun yanında çalışmanızı öneririm, böyle yaparsanız alacağınız araç muhtemelen daha farklı kıstaslar içinde olur.

Son düzenleme:

AYD

MEHMET AYD
Taklacı Güvercin
30 May 2020
11
11
295
GAZİANTEP
Benim sana önerim hiç farklı araç arayışlarına girme al bir tane 1.6 TDI Comforftline veya Highline jetta 2014-2016 arası güle güle kullan. Beyaz renk olursa güzel bir siyah jant, ince bir çita bagaj üstüne, tavana da siyah bi folyo çektir camlarıda 4 numara yaptın mı gerçekten çok güzel duruyor. Apaçı işi diyenler olacaktır ama benim tercihim bu yönde olurdu. Yada mini cooper bakabilirsin

sarparas

Sarp ARAS
Taklacı Güvercin
28 Nis 2019
30
6
295
23
İstanbul
Marka
BMW
Benim sana önerim hiç farklı araç arayışlarına girme al bir tane 1.6 TDI Comforftline veya Highline jetta 2014-2016 arası güle güle kullan. Beyaz renk olursa güzel bir siyah jant, ince bir çita bagaj üstüne, tavana da siyah bi folyo çektir camlarıda 4 numara yaptın mı gerçekten çok güzel duruyor. Apaçı işi diyenler olacaktır ama benim tercihim bu yönde olurdu. Yada mini cooper bakabilirsin
jetta çok beğenmiyorum dayı arabası gibi geliyor ama cooper düşünüyorum

AYD

MEHMET AYD
Taklacı Güvercin
30 May 2020
11
11
295
GAZİANTEP
Olabilir dostum. MiniCooperin o fiyatlarda hoş arabaları var bir f30 dan yan yana koyduğunda emin ol f30 dan daha çok dikkat çekecektir. Onun dışında alfa romeo giuliettada bakabilirisn o araçlarda gayet hoş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım