KAPALI 40.000 TL -110.000 TL Arasında Otomobil Önerisi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sarparas

Sarp ARAS
Taklacı Güvercin
28 Nis 2019
30
6
295
23
İstanbul
Marka
BMW
Arkadaşlar merhaba yeni bir araç alacağım babam galerici fakat ilk aracım olacağı için yüksek fiyatlı bir araç almak istemiyor, genç olduğum için aracımın güzel görünmesini istiyorum, çoğunda BMW 3.20, GOLF 7.5 tarzı araçlar onların araçlarına uyum sağlamak istiyorum ve çoğunun araçları yapılı araçlar, yardımcı olursanız çok mutlu olurum, aracın yakacağı yakıt, servis masrafları vb önemli değil.

Tuncay19

Tuncay
Elit Apaçi
3 Mar 2020
695
376
945
28
Sinop
Marka
Volkswagen
İlk araba yolda çok da acımayacağın rahat rahat kullanabileceğin bir araç olsun. Yoksa sürtülmesin vurulmasın vs derken korkak alışmaya başlarsın güvenin azalır yani gayet doğru bir bakış açısı
aralığı bilerek bu şekilde açtım 90-100k aralığı açmak istemedim ki forumdaki arkadaşlar fiyatları daha ucuz olan araçlara da binebileceğimi anlasınlar o araçlardan da örnek versinler
Çoğu zaman ben de bu tarz örnekler veriyorum. 150 lik araç bakana 100 lük araç öneriyorum çünkü ihtiyacını karşıladığını düşünüyorum. Sonuçta işini görüyorsa paranın cebinde kalması güzel bir durum

selimcicekyurt

Selim
Profesör
10 Eyl 2016
766
1,134
2,320
23
İstanbul
Marka
Opel
Fiyat aralığı daraltılmalı. 40 bine alıp 50-60 bin TL cebinde de kalabilir 110 bin TL'ye araba alıp yakıt parasını zor da çıkarabilirsin. Önce arabadan ne beklediğine karar vermen gerek. Arada neredeyse 3 kat fark var. Yaşıtız ve ben şuan bütçeme uygun 1.3 cdti silverline corsa bakıyorum. 45-55bin TL arasına böyle araçlar varken, bütçen dahilinde şöyle birşey de alabilirsin ;

sarparas

Sarp ARAS
Taklacı Güvercin
28 Nis 2019
30
6
295
23
İstanbul
Marka
BMW
Fiyat aralığı daraltılmalı. 40 bine alıp 50-60 bin TL cebinde de kalabilir 110 bin TL'ye araba alıp yakıt parasını zor da çıkarabilirsin. Önce arabadan ne beklediğine karar vermen gerek. Arada neredeyse 3 kat fark var. Yaşıtız ve ben şuan bütçeme uygun 1.3 cdti silverline corsa bakıyorum. 45-55bin TL arasına böyle araçlar varken, bütçen dahilinde şöyle birşey de alabilirsin ;
teşekkürler, dediğim gibi yakıt konusunda servis konusunda sorun yok her türlü parayı harcarım hiç sıkıntı yok bende isterdim daha iyi bir araba ile başlamak ama babam bu şekilde istedi fiyat aralığım o yüzden bu.

selimcicekyurt

Selim
Profesör
10 Eyl 2016
766
1,134
2,320
23
İstanbul
Marka
Opel
teşekkürler, dediğim gibi yakıt konusunda servis konusunda sorun yok her türlü parayı harcarım hiç sıkıntı yok bende isterdim daha iyi bir araba ile başlamak ama babam bu şekilde istedi fiyat aralığım o yüzden bu.
Rica ederim, herhangi bir masraftan yana sıkıntı yoksa ben bütçeni sonuna kadar kullanman taraftarıyım. Şimdiden hayırlı olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım