KAPALI 40.000 TL’lik araç önerisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Asinohut

Takipçi
12 Ağu 2019
3
0
10
22
Marka
Yok
Merhaba değerli forum kullanıcıları,

Daha yeni ehliyetimi aldım ve 4 yıldır birikmiş paramla araba almak istiyorum. Para miktarı başlıkta belirttiğim gibi tam 40.000 TL.

Arabadan neler beklediğimi belirtirsem eğer; beni masraflarıyla yormamalı, Japon arabası hastasıyım uygun bir Japon arabası da olabilir, içimde hafif bir apaçilik de yatıyor :) modifiye/makyaj yapılabilecek bir araba da olabilir.

Aklımda hiçbir model yok, sadece üstte belirlediğim kriterler var. Sizden yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Slipknot

Düz Yol Gazcısı
29 Tem 2019
22
22
195
32
Dostum bende yaklaşık 2 aydır inceliyorum en uygun ve yormayan araçların başında punto geliyor. Evo modeli daha spor olduğu için onu tavsiye ediyorum.

Buna ek olarak i20 leri çok beğeniyorum. Umarım istediğin gibi bir araç bulabilirsin.(2010 ve üstü)

halilcan.oksuzer

Düz Yol Gazcısı
28 May 2019
33
23
120
26
Marka
Volkswagen
Fiat punto mantıklı, honda grubu mantıklı, wolkswagen bora mantıklı ama yedek parçada biraz daha pahalı, ilk araçsa genelde yedek parçası bol ve uygun araçlar seçmelisiniz sizi yormayacak şekilde olmalı ilk arabada alışınca gerisi hallolur :)

Asinohut

Takipçi
12 Ağu 2019
3
0
10
22
Marka
Yok
Fiat punto için tekerlekli mezar diyorlar; hatta ncap testinden 0 yıldız almış. Ondan dolayı korkmadım değil. Sizce bunlar göz önüne tutularak yine de alınır mı bu araba? Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

muhammed37

Panpa
17 Haz 2018
2,630
2,857
4,020
İstanbul
Marka
Yok
Fiat punto için tekerlekli mezar diyorlar; hatta ncap testinden 0 yıldız almış. Ondan dolayı korkmadım değil. Sizce bunlar göz önüne tutularak yine de alınır mı bu araba? Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.
Punto çok uzun bir süre aynı altyapı üzerinde kaldı Punto nun ilk ncap testi 5 yıldız yada 4 yıldız olması lazım yıllar sonra daha zorlu bir teste aynı altyapı girince böyle bir durum oluştu

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,824
26,081
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Kim diyosa 0 yıldız diye yalan (işine geldiği gibi) söylüyo. Dönemi için ortalama üstü sayılırdı. 2006 tasarımı-üretimi arabayı 2017 de teste soktular o zaman 0 aldı

IMG_20190817_140054.png

Puntonun sınıfında 5 yıldız alan ilk araç olduğunu kimse söylemez ama makyajlanmadan neredeyse 15 yıl satılan arabaya 0 yıldız alan ilk araba der herkes. 2005 civarı hangi arabayı alırsanız alın çok üst segmentlere çıkmadıkça daha güvenlisini zor bulursunuz. Sıfır yıldızın en büyük etkeni elektronik asistanların hiçbirinin olmaması ki ucuz arabalarda zaten kolay kolay olmaz

Ekli dosyalar

• IMG_20190817_140054.png
    IMG_20190817_140054.png
    157.3 KB · Görüntüleme: 0
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım