KAPALI 40-45 Bin TL Arası Araç seçimi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

newhidalgo

Elit Apaçi
30 Haz 2019
60
13
970
23
Marka
Volkswagen
Kendi arabamı satmış bulunuyorum, şuan ki bütçem 40-45
Önceleri bazı fikirlerim varken şuan hiçbir fikrim yok, ne almalıyım kaç km de olmalı hiçbir fikrim-bilgim yok.
Konuların birçoğunu okudum ancak malumunuz fiyatlar 1 hafta demeden değişir oldu.
Acemi birisi için ne önerirsiniz?

deneme123123

Asfalt Kurutucu
26 Eyl 2016
27
14
595
Türkiye
Benden sana tavsiye sadece sahibindene takılı kalma letgoya filanda bak bazen bayandan veya internet işlerinden fazla anlamayan insanlar letgoda filan koyuyor araç başında sıkı pazarlıkla güzel bir araba sahibi olabilirsin tabi nasipte varsa.

dthhasan

Hasan H Ayan
Sanmıyorum :)
Beta Programı
23 Ara 2017
4,282
16,185
5,720
çanakkale
Marka
Renault
2011 sonrası 3 silindirli benzinli manuel micra öneririm.kör noktası hiç yok.lastikler absürt derecede fazla manevra yapıyor.parçaları ucuz.araba bol oyuncaklı.biz 7 sene kullanıp otomatiğine geçtik.geçen sene 95 binde hatasız ilk sahini olduğumuz aracımızı 40 a verdik.bu sene 45 bandında bulursunuz.hız sabitleme 6 hava yastığı esp.bazı modellerde koltuk ısıtma otomatk klima gibi bir sürü özelliği var.manuelleri atmosferik motor.

dervisagma

Asfalt Kurutucu
13 Kas 2016
3
0
535
Hocam bende Hyundai Getz var 2006 model 103000 km'de sol arka kapı ve tavan harici boyalı değişensiz sunrooflu 4500 TL hasar kaydı var eğer düşünürseniz forumda olmamız vesilesiyle uygun fiyattan verebilirim size özelden yazın ilan no yollayayım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım