KAPALI 45-55 arasına araç tavsiyesi(acil)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,601
18,386
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Tanıdık bakıyo da 45-55 arasına mümkünse dizel manuel yoksa az yakan benzinli sedan olursa iyi olur ilan tavsiyelerinizi bekliyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Zahid

Elit Apaçi
11 Eyl 2016
56
33
970
Marka
Peugeot
Bende aynı kriterlerde araç bakıyorum. Şuan 1.4 fire 95bg Urban donanımlı Egea çok mantıklı geliyo. Geniş bagaj ve iç hacim, konfor, donanım her yönüyle çok güzel bir araba. 50 bin TL civarına 2015-2016 model max 20 bin km de çok rahat bulunabilecek bir araba. 1.4 motorun da aşırı bir yakıt tüketimi olacağını sanmıyorum. Hatta And abinin test videosunda bahsettiği gibi sakin kullanılırsa 6.5 lt gibi bir yakıt tüketimi gayet makul

mehmethakantarhan

Profesör
11 Eyl 2016
652
1,139
2,270
45-55 aralığında ben olsam benzinli az yakan bir araç bakardım.cunku bu aralıkta ya çok km yapmış dizel olur yada ruhsuz araçların(Linea,301,elysee vb) dizel sedanı olur.sirasiyla

1.0 gtdi focus veya 1.2 TSI Jetta bu araçlara bakardım.sakin kullanımda gayette az yakar

Reddington

Panpa
15 Eki 2016
1,809
1
4,131
3,770
İstanbul
Marka
MINI
2010-2011 1.6 TDCİ Focus Titanium bakabilirsiniz. 55li rakamlara yakın temiz düşük kmde düşebilir. Hatta belki tit x bile denk gelir.
Dolu dolu,segmentinde HB olanlarında efsane bagaj hacmi, geniş diz baş mesafesi, yakıtı da iyidir.
yol tutuşu zaten üstte tavsiye edilen otomobillerle hiç karşılaştırmıyorum bile Focus'a binen bilir :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım