KAPALI 5 bin TL bütçeyle alınabilecek sorunsuz araç var mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

eksantrikmili

Asfalt Kurutucu
11 Eyl 2016
21
17
595
Eskişehir
Varsa ne önerirsiniz? (4 tekerlekli ve bavul taşımaya müsait olsun)

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,193
45,769
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
5 bin liraya alınamayan akıllı telefonlar var hocam, az masraf açan ve en azından güvenli şekilde yürüyen aracı bulmak çok zor. 5 bin liraya alacağınız arabanın masrafları için kenara yine en az 5 bin lira koymanız gerek. Bana kalırsa o 5'i kenara koyun ve araç lazım oldukça kiralama yoluna gidin. Oldukça uygun indirim fırsatlarıyla otomobil kiralanabiliyor. İlla araç lazımsa da ya biraz daha para biriktirmeye bakın ya da çürümemiş, şasesi ve direkleri yamulmamış skoda favorit, lada samara gibi modeller bulmaya çalışın.

eksantrikmili

Asfalt Kurutucu
11 Eyl 2016
21
17
595
Eskişehir
5 bin liraya alınamayan akıllı telefonlar var hocam, az masraf açan ve en azından güvenli şekilde yürüyen aracı bulmak çok zor. 5 bin liraya alacağınız arabanın masrafları için kenara yine en az 5 bin lira koymanız gerek. Bana kalırsa o 5'i kenara koyun ve araç lazım oldukça kiralama yoluna gidin. Oldukça uygun indirim fırsatlarıyla otomobil kiralanabiliyor. İlla araç lazımsa da ya biraz daha para biriktirmeye bakın ya da çürümemiş, şasesi ve direkleri yamulmamış skoda favorit, lada samara gibi modeller bulmaya çalışın.
Araba olarak düşünürsek haklı sayılırsınız. Ama atv tarzı bir şeyler de olabilir diye düşünmüştüm.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,193
45,769
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Araba olarak düşünürsek haklı sayılırsınız. Ama atv tarzı bir şeyler de olabilir diye düşünmüştüm.
Atv tarzı bir şey tabii ki olabilir. İlanlarda bu fiyat aralığında gayet güzel makineler var ama bu araçların kullanımına dair deneyim sahibi birini bulmak gerek. Eşya taşımak için arkasına aparat bağlanıyor mu gibi soruları cevaplayabilecek biri lazım. Maalesef ben o konuda bilgi sahibi biri değilim.

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,279
1
9,427
4,970
kocaeli
Atv lerin son hızı oldukça az , yollara uygun degil . Restorasyonluk bir arac alip toplayabilirsiniz. Bende samara diyorum . Kuş serisi de olabilir .

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım