KAPALI 5 Kişilik Aile İçin Otomobil Seçimi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

FurkanKarka

Panpa
Destekçi
2 Haz 2017
910
3,104
3,820
27
İstanbul, Zonguldak
Marka
Renault
Hiç bu bölüme konu açacağım aklıma gelmezdi. :) Öncelikle araç segmentleri konusunda yetersiz, bilgisizim. Bu hafta içerisinde bir yakınım araç almayı planlıyor, bu konuda da benim seçim yapmamı istiyor. Sorumluluk bende olduğundan dolayı otopark’ın bilgili olanlarına danışmak kaçınılmaz :cool:

Araçta aranılan istekler:

-Bagaj kapasitesi.
-Başlıkta olduğu gibi 5 kişinin bir şekilde oturabilmesi. 4’e 5’i zorlayabilirler.
-Uzun yol ağırlıklı kullanılacağı için rahat olması.
-Yakıtta aşırı tüketim yapmaması yeterli.
-Donanım olarak dolu olması doğal olarak memnun eder.
Bütçe; 50.000 TL en fazla.

Örnek olarak bana yollanan fakat şüphe uyandıran bir araç var. Mercedes’e güneş yanığından dolayı boyalı demişler. o_O
https://www.sahibinden.com/ilan/vas...tion-otomatik-sport-cam-tavan-526719531/detay

Mustafak

Panpa
8 Eyl 2016
1,652
4,709
3,770
31
Afyonkarahisar
Marka
Toyota
Fotoğrafınızda ki kasalara bakınca evet o kilometrelerde buldum. Avensis’le ilgili olumlu ve olumsuz yorumlarınızı alabilir miyim?
1.6 motor kasaya az gelir ama yinede götürür. Konforu iyi içi geniş elegantlarin donanımı iyi lpg uyumuda iyi sayılır 1.6 110 luk motorların bi sıkıntısını duymadım 2.0lar lpg uyumsuz ve yakıtı daha yüksek. Yalıtımıda yeni nesil araçlar kadar olmasada fena sayılmaz çok tecrubem yok bir kaç defa binmisligim var. Türkiye'de d segmentinde passat ve premiumlarin tekelligi sağolsun bu araçlar uyguna bulunabiliyor

Son düzenleme:

2jzihtiyar

Reis
Beta Programı
23 Şub 2018
3,066
6,943
5,020
github.com
Marka
BMW
Ford C-Max i şiddetle öneririm.
Attığınız ilandaki Mercedes'in rengi solmaya çok müsait. Ama 14 bin lira hasar kaydından dolayı ben almazdim. Ford C-Max ile 1000 kmden fazla bir uzun yol tecrübem oldu. Araçta 5 kişi seyahat etmemüze rağmen motorun çekişte hiçbir eksisi olmadı. Gittiğim yol da Erzurum yolu. Dağ bayır derken beni baya şaşırtmisti. Icinin ferahligina diyecek yok. Arka tarafta çocuklar çift kale maç bile yapabilir. Yakıt konusunda zaten konuşmaya gerek yok. Bu bakın derim

FurkanKarka

Panpa
Destekçi
2 Haz 2017
910
3,104
3,820
27
İstanbul, Zonguldak
Marka
Renault
Ford C-Max i şiddetle öneririm.
Attığınız ilandaki Mercedes'in rengi solmaya çok müsait. Ama 14 bin lira hasar kaydından dolayı ben almazdim. Ford C-Max ile 1000 kmden fazla bir uzun yol tecrübem oldu. Araçta 5 kişi seyahat etmemüze rağmen motorun çekişte hiçbir eksisi olmadı. Gittiğim yol da Erzurum yolu. Dağ bayır derken beni baya şaşırtmisti. Icinin ferahligina diyecek yok. Arka tarafta çocuklar çift kale maç bile yapabilir. Yakıt konusunda zaten konuşmaya gerek yok. Bu bakın derim

Ford C-Max'i cidden çok beğeniyorum tasarım olarak, motor konusunda da dediğiniz gibi eksi yaratacağını sanmıyorum. Yorumunuz için çok teşekkür ederim. Piyasasına baktım ve düşük kilometrede 50.000 TL'ye resmen bulmanın imkansıza yakın olduğunu gördüm. Piyasanın bu kadar artacağı aklımın ucundan geçmezdi. İlanları didik didik araştıracağım, sıcak yaklaşıyorum araca yorumunuzdan dolayı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım