KAPALI 50 Bin TL Araç Önerisi

astrophysicist

Asfalt Kurutucu
2 Eki 2016
16
5
595
Herkese merhaba 45-50 bin TL bandında mümkünse dizel ve max 120 bin km bir araç almak istiyorum. Sedan HB farketmez. Benim için temiz olması mümkün mertebe güvenilir ve sorunsuz olması birinci önceliktir. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Herkese iyi ramazanlar...

2jzihtiyar

Reis
Beta Programı
23 Şub 2018
3,066
6,943
5,020
github.com
Marka
BMW

Sari

Profesör
2 Ocak 2018
951
1,428
2,020
Edirne
Marka
Opel
Hem hatasız boyasız hem 1 parça değişen. Gün geçmiyor ki sahibinden bizi şaşırtmasın
Arabayı alırken değişen parçanın resmini görerek almış, bende resmi gördüm cidden değişilcek bir yanı yok parçanın ufak bi göçükten değişim istemiş eski sahibi. Kaldı ki araba da zaten boya yok? Yalan mı söylüyoruz biz şimdi? Hatasız kısmına bir şey diyemem.

Son düzenleme:

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Arabayı alırken değişen parçanın resmini görerek almış, bende resmi gördüm cidden değişilcek bir yanı yok parçanın ufak bi göçükten değişim istemiş eski sahibi. Kaldı ki araba da zaten boya yok? Yalan mı söylüyoruz biz şimdi? Hatasız kısmına bir şey diyemem.
Degisen parca fabrikadan boyanip gelmiyor ki.

2jzihtiyar

Reis
Beta Programı
23 Şub 2018
3,066
6,943
5,020
github.com
Marka
BMW
E değişen parça da boyanıp aracın üstüne takılıyor. İlan tanıdığınızın diye koruma içgüdüsüyle yaklaşıyorsunuz başka bir ilan olsa siz de eleştirirdiniz nasıl boyasız oluyor diye. Hatasız boyasız otomobilde sonradan yapılan hiçbir işlem olmamalı kelime oyunlarına gerek yok.

Sari

Profesör
2 Ocak 2018
951
1,428
2,020
Edirne
Marka
Opel
E değişen parça da boyanıp aracın üstüne takılıyor. İlan tanıdığınızın diye koruma içgüdüsüyle yaklaşıyorsunuz başka bir ilan olsa siz de eleştirirdiniz nasıl boyasız oluyor diye. Hatasız boyasız otomobilde sonradan yapılan hiçbir işlem olmamalı kelime oyunlarına gerek yok.
Başka birisinin arabasında da nasıl küçük bir şey için parça değişimi olsa yine aynı şeyi savunurum. Sonuçta değişen parça olarak gözüküyor. Arabanın geri kalanı boyasız mı boyasız? 1 parça değişen olsa başka ilanda boyasız yazsa dediğiniz gibi sorgulamam neden boyasız yazmışlar ya gibi söylemlerde bulunmam. 2 parça lokal boya yazıpta boyasız boncuk hatasız diye ilana giren arabalarda görüyoruz. Arkadaşın konusunu meşgul etmenin bi gereği yok. Yazdığın daha ilk yorumda tartışma çıkarmak amaçlı yazıyorsun.

Basri Amca

Panpa
Beta Programı
20 May 2018
2,278
3,898
4,070
İstanbul
Marka
Ford
Herkese merhaba 45-50 bin TL bandında mümkünse dizel ve max 120 bin km bir araç almak istiyorum. Sedan HB farketmez. Benim için temiz olması mümkün mertebe güvenilir ve sorunsuz olması birinci önceliktir. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Herkese iyi ramazanlar...
Merhaba, hayırlı ramazanlar. Tam ara bir fiyat bandı o yüzden aşırı seçenek yok o fiyatlara Ford Focus mk2 önerebilirim dolu ghia paket sizin istediğiniz Km'ler veya bir tık fazlasına bulunabilir. Toyoto Corollalara bakabilirsiniz onların da boş paketten hallice olanları bulunuyor. Başka da aklıma gelen yok diğer arkadaşlar da yardımcı olacaktır..

kaanc5

Profesör
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
904
1,201
2,320
İstanbul/Lüksemburg
Marka
BMW
Neredeyse 40 bin liraya getz😕 Araç ne kadar iyi duruma olsa da pek normal gelmedi bana. Hangi segmentte araç düşünüyorsunuz bilemiyorum ama yüksek modelli bir fiat punto veya biraz daha düşük modelli bir corolla düşünülebilir.

astrophysicist

Asfalt Kurutucu
2 Eki 2016
16
5
595
Neredeyse 40 bin liraya getz😕 Araç ne kadar iyi duruma olsa da pek normal gelmedi bana. Hangi segmentte araç düşünüyorsunuz bilemiyorum ama yüksek modelli bir fiat punto veya biraz daha düşük modelli bir corolla düşünülebilir.
İnanın segmenti ve model yılı bile önemli değil artık bu piyasada temiz, az yakan ve güvenilir bir araç bulmak yeterli benim için

astrophysicist

Asfalt Kurutucu
2 Eki 2016
16
5
595

astrophysicist

Asfalt Kurutucu
2 Eki 2016
16
5
595
Merhaba, hayırlı ramazanlar. Tam ara bir fiyat bandı o yüzden aşırı seçenek yok o fiyatlara Ford Focus mk2 önerebilirim dolu ghia paket sizin istediğiniz Km'ler veya bir tık fazlasına bulunabilir. Toyoto Corollalara bakabilirsiniz onların da boş paketten hallice olanları bulunuyor. Başka da aklıma gelen yok diğer arkadaşlar da yardımcı olacaktır..
Benim de gönlüm Mk2. 5 Megane 3 ve Corolla'dan yana. Bunun dışında alternatif B segment ibiza 1.2 Tsi 105 hp polo 1.2 ve fiesta dizel titanium olarak belirledim. Arayışım sürüyor.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Far ayağının tamir görmüş olması önemli midir? Ciddi bir hasar gördüğü anlamına gelir mi? Şöyle bir ilan var mantıklı görünüyor ama emin olamadım.
Tabi genelde tamir yerine degisim yaparlar hassas olduklari icin zaten

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,693
2
9,626
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo

Vay arkadaş sene 2007 yada 2008 hatırlıyorum en dolu paket getz 22 kağıttı hatta hyundai en dolu paketi alanlara 3 kağıtta indirim yapıyordu , yazık nerelere gelmişiz... 19 bin tlye SIFIR alınan araçlar 40 olmuş...

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,693
2
9,626
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Piyasa ayağına milleti gibiyorlar hocam. Maalesef :(

Aklımın almadığı şey şu , o zamanlarda 19 kağıda pazarlıksız liste fiyatı en dolu paket hatta yanılmıyorsam Sunroof vardı ve dizel otomatikti. Pazarlıkla 17.500 civarına kesinlikle alınası bir araçtı yanlış değilsem hyundaide çok satıyordu ve pazarlığa açık bir markaydı , benim gözümde getzin edeceği bu devirde fiyat 25 hadi bilemedin en temizi 27 olurdu , yazık şu duruma... Zamanın 15e 17 ye alınmış araçlara 40 istemek , hondacı kafası bu...

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım